Magazin

13 Yıldır Ferhat Göçer’le beraberler! Ömür Gedik’ten bomba evlilik itirafı geldi, bakın bu zamana kadar neden evlenmemişler

Ünlü şarkıcı Ömür Gedik’ten evlilik itirafı geldi. 13 yıldır ünlü şarkıcı ve doktor olan Ferhat Göçer ile beraberliklerini neden evliliğe taşımadıklarını açıkladı.

YouTube kanalında yayınlanmış olan bir programa konuk olan Ömür Gedik 13 yıldır aşk yaşadığı Ferhat Göçer İle neden evlenmediğini anlattı. İşte tüm detaylarıyla ömür Gedik ve Ferhat Göçer’in evlenmeme sebepleri haberimizin devamında sizlerle

si

Ömür Gedik ve Ferhat Göçer neden evlenmedi?

YouTube kanalında yayınlanmış olan bir programa katılan ünlü şarkıcı Ömür Gedik özel hayatı hakkında konuştu Ferhat Göçer ile neden evlenmediğini açıkladı. Genç yaşta bir evliliğin eşiğinden döndüğünü anlatan Ömür Gedik şu ifadeleri kullandı. ‘Düğünüme bir gün kala nişanımdan kaçtım. Çok sevdiğim birisiydi hatta görüşmeye bile  devam ediyoruz. Evlenmeye hazır olmadan bir adım atmıştım. Düğün için Kanada’dan bir uçak dolusu insan gelmişti fakat bunun için pişmanlık yaşamıyorum. Görüştüğümüzde bana nasıl kaçmıştın? diye sorduğunda da çocuktuk herhalde o yüzden oldu diyorum. Bu olaydan bir buçuk sene sonra da kızımın babası ile evlenmiştim.’ Dedi.

kk 1

Ferhat bana evlilik teklifi etse de kabul etmem

13 yıldır birlikte olduğu Ferhat Göçer ile neden evlenmediğinden bahseden ünlü şarkıcı Ömür Gedik şu ifadeleri kullandı: ‘Ferhat ile ilişkimizin başlaması karşılıklı bir şekilde oldu. Biz  11 senedir birlikteyiz. Ferhat’a ilişkinin en başında çocuk istemediğimi söyledim. Evlilik konusunda ise ilişkinin 4. Yılında neden evlenmediğimizi sorguladım. Ferhat’ta daha önceden 2 evlilik yaşadığı için evliliğe çok sıcak bakmadığını söyledi. Ben bu duyguya alıştım artık. Evlenmeyi çok isteseydim ilişkimiz bitebilirdi bende zaten o kadar istekli değildim. İyi ki de olmamış. Şu an bana evlilik teklifi etse de ben kabul etmem. Bir daha çocukta yapmayacağım bir çocuğum zaten var. Ferhat ile ortak bir çocuğumuz olmadığı için onun mal varlığı da beni ilgilendirmiyor. Onun mal varlığı kendi çocuklarının benim mal varlığım ise kendi kızımın olacak.’ İfadelerini belirten bir röportaj verdi.

44

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat