Dizi / Film

22 Mayıs 2022 Pazar reyting sonuçları açıklandı

22 Mayıs Pazar günü televizyon dünyasının reyting sonuçları belli oldu. Birbirinden keyifli dizi, film, yarışma ve haber programlarının karşı karşıya geldiği kanallarda yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Günün iddialı isimleri Teşkilat, Yargı ve Survivor All-Star programlarıydı. Peki ya reytinglere damgasını vuran yapımlar hangileri oldu? Sizler için derledik!

22 Mayıs 2022 Pazar reyting sonuçları belli oldu: İşte o yapımlar!

Açıklanan Total listesine göre dün akşam Teşkilat dizisi izleyicileri kendine bağladı! Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Gürkan Uygun gibi başarılı isimleri bir araya getiren yapım zirveye yerleşti. İkinci sıraya ise Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ikilisinin başrolü üstlendiği Yargı dizisi yerleşti. TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor All-Star, üçüncülük koltuğuna oturdu.

reyting sonuçları

AB listesinde ise durum tam tersini gösterdi. Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı burada ilk sırada kendine yer bulurken; Teşkilat ise ikinci basamağa yerleşti. Her iki dizinin de özel bölümleri hem Total hem de AB listelerinde ilk 10’a girmeyi başardı. Öte yandan FOX Ana Haber Hafta Sonu yine iki kategoride de günün en çok izlenen haber programı oldu. Öte yandan dün akşam Show TV ekranlarında yayınlanan Kemal Sunal’ın efsane filmi Sahte Kabadayı yıllar geçmesine rağmen seyirciler tarafından vazgeçilmedi ve üst sıralara konumlandı.

Total:

 1. Teşkilat – TRT 1
 2. Yargı – Kanal D
 3. Survivor All-Star – TV8
 4. FOX Ana Haber Hafta Sonu – FOX
 5. Teşkilat (Özet) – TRT 1
 6. Adı Sevgi – ATV
 7. Sahte Kabadayı –  Show TV
 8. Yargı (Özet) – Kanal D
 9. Show Ana Haber – Show TV
 10. Çok Güzel Hareketler 2 – Star TV

AB:

 1. Yargı – Kanal D
 2. Teşkilat – TRT 1
 3. Survivor All-Star – TV8
 4. Yargı (Özet) – Kanal D
 5. FOX Ana Haber Hafta Sonu – FOX
 6. Teşkilat (Özet) – TRT 1
 7. Çok Güzel Hareketler 2 – Star TV
 8. Show Ana Haber – Show TV
 9. Survivor Ekstra – TV8
 10. Sahte Kabadayı – Show TV

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat