Magazin

42 yaşındaki Eda Taşpınar’dan gençleri kıskandıracak pozlar! İddialı bikinili pozlarla Mikanos’u yaktı geçti

Sosyal medya hesabında paylaştığı reklam videolarıyla kısa sürede milyonlarca kişinin gönlünü kazanan Eda Taşpınar, şimdilerde Instagram’da yayınladığı tatil pozlarıyla herkesi mest etmeyi başardı. Kusursuz fiziğiyle 42 yaşında olduğuna kimsenin inanamadığı sosyetik güzel, mayolu ve bikinili halleriyle takipçilerinin yüreklerini hoplattı. İşte, Eda Taşpınar’ın sosyal medyayı sallayan o cesur pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Yaz aylarının gelişiyle birçok sosyetik güzel, plajlara akın ederek sosyal medya hesaplarında cesur pozlarını paylaşmaya devam ediyordu. Özellikle yıllar içerisinde milyonlarca kişinin hayranlığını kazanan Eda Taşpınar, şimdilerde Yunanistan tatilinden yaptığı paylaşımlarla adeta yürekleri hoplatmayı başarıyor.

42 yaşındaki sosyetik güzel, bu sene de tatilini Mikonos Adası’nda geçireceğini ifade etmişti. Yaptığı açıklamaların ardından Instagram’da kusursuz fiziğini sergileyen Taşpınar, nefes kesen görüntüleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. İşte, şimdilerde Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda tatilde olduğu bilinen Eda Taşpınar’ın o cesur pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Eda Taşpınar yıllara meydan okuduğu kusursuz fiziğiyle resmen şov yaptı!

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Eda Taşpınar, yer aldığı reklam videolarının yanı sıra şimdilerde kusursuz fiziğiyle de herkesi mest etmeyi başarıyor. Yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu tatilde attığı bilinen ünlü isim, Yunanistan’ın Mikonos Adası’ndan paylaştığı görüntülerle resmen zamana meydan okuduğunu kanıtlıyor.

Her geçen takipçileri için yeni fotoğraflar paylaşan Eda Taşpınar, mayolu ve bikinili halleriyle bir bakanı tekrar kendisine baktırıyor. Özellikle son paylaşımındaki beyaz mayolu hali çok beğenilen ünlü isim, takipçilerinin adeta yüreklerini hoplatıyor. Ayrıca Taşpınar’ın Instagram hesabında paylaştığı görüntüler, kısa sürede binlerce beğen alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuluyor.

Sosyal medya Eda Taşpınar’ın tatil paylaşımlarıyla adeta sallandı!

Sosyal medyanın yıldız isimleri arasında gösterilen Eda Taşpınar, şimdilerde tatilden paylaştığı o müthiş görüntülerle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, sosyetik güzelin mayolu ve bikinili hallerini çok beğendiklerini ifade ederken Taşpınar’ın mutlaka dizi ve film projelerinde yer alması gerektiğini de belirtiyorlar. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Eda Taşpınar tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat