Magazin

Acemi Cadı dizisinden Toygar’ın arkadaşıydı! Oyuncu Kubilay Güleçoğlu’nun son haline bakın hâlâ aynı duruyor

Acemi Cadı dizisinin sevilen oyuncusu Kubilay Güleçoğlu’nun son hali görenleri çok şaşırttı. Yıllar geçse de hala aynı kalan oyuncunun son hali çok konuşuldu.

Bir döneme damgasını vuran dizilerden biri olan Acemi Cadı, özellikle gençlerin yakından takip ettiği diziler arasındaydı. Dizinin sevilen oyuncularından biri olan Kubilay Güleçoğlu, Naci karakterini canlandırıyordu. Dizinin üzerinden yıllar geçse de hala aynı kalan Kubilay Güleçoğlu’nun son hali gündemde büyük ses getirdi. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

5 3

Baba oldu

Ekranların gözde dizilerinden biri olan Acemi Cadı, fantastik hikayesiyle karşımıza çıkıyordu. Dizide Toygar’ın sağ kolunu canlandıran Naci de oldukça sevilen oyuncular arasındadır. Yıllar geçmesine rağmen eski hali ile yeni hali arasında çok bir fark olmayan Kubilay Güleçoğlu’nun son hali görenleri oldukça şaşırttı. Dizideki halinden sonra çok fazla değişim göstermeyen Kubilay Güleçoğlu, şimdilerde baba oldu. 2018 yılında Özge Sesli ile evlenen Kubilay Güleçoğlu, sosyal medya hesabında sık sık eşini ve çocuğun paylaşıyor.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Kubilay Güleoğlu, sosyal medya platformunda yakından takip edilen isimler arasında bulunuyor. Eşi ile çocuğunu paylaşan 39 yaşındaki ünlü oyuncunun son hali de dikkatlerden kaçmadı. Acemi Cadı dizisinin üzerinden yıllar geçse de hala aynı kalan ünlü oyuncu görenleri de oldukça şaşırttı. Dizideki hali ile yeni hali arasında çok bir fark bulunmayan ünlü oyuncunun gençlik sırrı da merak edildi.

6563

Gençlik iksiri mi içtin?

Bir dönemin sevilen dizilerinden Acemi Cadı dizisinin Naci’si Kubilay Güleçoğlu, sosyal medya hesabında paylaşımlarıyla oldukça dikkat çekti. Ünlü oyuncunun her paylaşımı yakından takip edilirken, hala genç görünmesinin sırrı da merak edildi. Acemi Cadı dizisinin ardından yıllar geçse de hala aynı kalan ünlü oyuncunun şimdiki halleri gündeme damgasını vurdu. Ünlü oyuncu Kubilay Güleçoğlu paylaşımlarıyla gündemde yerini alırken, yorumlar da gecikmedi. Gelen yorumlar arasında; “Gençlik iksiri mi içtin?”, “Hiç değişmemiş”, “Hala aynı duruyor” yorumları da yer alıyordu.

5

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat