Magazin

Acemi Cadı’nın Tuğçe’si Billur Yazgan hiç değişmemiş! Son haline beğeni yağıyor, güzel oyuncu bakın şimdi nasıl bir hayat yaşıyor

Acemi Cadı dizisinin Tuğçe'si Billur Yazgan oyunculuğu bıraktıktan sonra çok merak edilmeye başlandı. Eski oyuncunun yıllara rağmen hiç değişmemesi dikkat çekti.

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden Acemi Cadı oyuncuları ile hala merak edilmeye devam ediliyor. Acemi Cadı dizisinin en çok sevilen karakterlerinden birisi de Billur Yazgan dizide kötü karakter olan Tuğçe’ye hayat vermişti. Ünlü oyuncunun dizi bittikten sonra ekranlardan uzak durması dikkat çekti.

Acemi Cadı ile ünlenen Billur Yazgan dizi bittikten bir süre sonra evlendi. Evlendikten sonra ise oyunculuk kariyerine tamamen son verdiğini açıkladı. Şimdilerde bir çocuğu olan eski oyuncunun eşi ve çocuğu ile ilgilendiği sade bir yaşantısının olduğu öğrenildi. Dizinin yayınlanmasından bu yana 16 yıl geçmesine rağmen hiç değişmemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Billur Yazgan Oyunculuğu Bıraktı

Acemi Cadı dizisinde kötü bir karaktere hayat veren ancak buna rağmen ilk projesinde kendisine geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başaran güzel oyuncunun uzun zamandır ne sosyal medyada ne de ekranlar görülmemesi dikkat çekmişti. Diziyi hatırlayanlar Billur Yazgan’ın şimdilerde hayatına nasıl devam ettiğini merak etmeye başladı.

Güzel eski oyuncunun dizi bittikten bir süre sonra aşık olarak evlendiği öğrenildi. Evlendikten sonra kendi ailesine zaman ayırmak istediği için uzun süre ekranlardan uzak kaldığı belirlendi. Ardından bir oğlu olan Billur Yazgan tamamen tüm ilgisini oğluna vermek istediği için yeniden ekranlara dönmek için bir hamlede bulunmadı.

Billur Yazgan 16 Yılda Hiç Değişmedi!

billur

Güzel oyuncunun bir dönem usta oyuncu Ercan Yazgan’ın kızı olduğu da iddia edilmişti. Ölümünün ardından açıklama yapan Billur Yazgan ‘Bugün çok değerli bir sanatçı olan Ercan Yazgan’ı kaybettik. Bende çok severdim ve bu haber karşısında çok üzgünüm. Ancak Ercan Yazgan benim babam değildir. Tamamen soy adı benzerliğinden kaynaklı bir yanlış anlaşılmadır.’ İfadelerini kullanmıştı. Güzel oyununun aradan geçen 16 yıla göre hiç değişmemesi dikkat çekti.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat