Magazin

Acemi Cadı’nın yakışıklı Selim’i Türkiye güzeli annesiyle şok etti! Böyle anneden böyle çocuk, gören parmak ısıracak

Oyuncu Çağkan Çulha asıl şöhretini, yaklaşık 16 yıl önce yayınlanan Acemi Cadı dizisinde hayat verdiği Selim rolü ile edindi.

Acemi Cadı’nın yakışıklı Selim’in annesi görenleri şaşırtıyor. Selim olarak hafızalara kazınan Çağkan Çulha’nın annesi bakın kim!

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.31.28

Selim olarak ekranlarda yer alan bir zamanlar genç kızların sevgilisi olan Çağkan Çulha’nın annesi kim?

Sinema ve tiyatro oyuncusu Çağkan Çulha şimdilerde 36 yaşında. Yetenekli oyuncu Acemi Cadı dizisiyle tanınsa da birçok dizide yer aldı. Adanalı, Hayat Bilgisi, Kuruluş Osman, Muhteşem Yüzyıl gibi dev projelerde yer alan Çağkan Çulha oyunculuğa hala devam ediyor. Son zamanlarda Adı Sevgi dizisiyle adından bahsettiren ünlü oyuncunun annesi ise çok tanıdık bir isim. Ünlü oyuncunun annesi de kendisi gibi ünlü çıktı. Çağkan Çulha’nın annesi önemli başyapıtlar arasında olan Kadınım, Kokla Beni Melahat gibi Türk filmlerinin başrolü Mine Mutlu. Onlarca filmde yer alan Mine Mutlu şimdilerde yaşamıyor olsa da hala Türk filmi severlerin kalbinde yer alıyor.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.36.29

 

Çağkan Çulha’nın annesi herkesi şaşırttı

Onlarca filmde yer alan sinema oyuncusu Mine Mutlu, Çağkan Çulha’nın annesi olduğu ortaya çıktı. Çok nadir kişi tarafından bilinen bu bilgiye Çağkan Çulha hayranları oldukça şaşırdı. Mine Mutlu, 1966 yılında katılmış olduğu bir yarışma ile ‘Türkiye Güzeli’ seçildi. Bu seçimin ardından, şöhret kapılarını aralamış oldu. Pek çok ünlü yapımda yer alan Mine Mutlu, 1970’li yıllarda kısa bir süre Yeşilçam’ın seks furyasına katılım sağladı ve birçok erotik filmde rol aldı. Sonrasında ise oyunculuğu bırakma kararı alıp şarkıcılık kariyerine adım attı. 1978 yılında Ünal Çulha ile evlilik gerçekleştiren Mine Mutlu, Çağkan ve Büşra adında iki evlat dünyaya getirdi. Mine Mutlu, ikinci defa anne olduktan 2 yıl sonra göğüs kanserine yenik düştü ve hayatını kaybetti. Yeşilçam yıldızları her ne kadar geçip gitse de oyunculuğa merak salan ve ilgi duyan çocukları ekranlarda bir çok alanda yer almaya devam ediyor.

 

mine 2580

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat