Magazin

Acun Ilıcalı bonkör çıktı Survivor’dan aldığı parayı minicik çantaya harcadı sevgilisine aldığı hediyenin fiyatı dudak uçuklatıyor

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya için 90 milyon lira değerinde bir özel jet aldığı haberleriyle gündemi karıştıran Acun Ilıcalı, şimdilerde sevgilisine hediye ettiği kıyafet ve çantanın fiyatıyla da ağızları açık bıraktı. Bir Instagram sayfası tarafından ortaya çıkartılan o ürünlerin bir servet değerinde olduğu anlaşıldı. İşte, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya için aldığı o pahalı hediyelere dair merak edilen tüm detaylar.

Televizyon dünyanın en sevilen isimleri arasında gösterilen Acun Ilıcalı, ekranlara getirdiği yeni projeleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Özellikle Survivor All Star 2022 yarışması ile bir sene boyunca reyting rekorlarını egale eden ünlü isim, Acun Medya kasasına hatırı sayılır miktarda para sokmayı da başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Survivor yarışmasının final bölümünde tam 6 milyon liralık SMS aldığı iddia edilen Acun Ilıcalı, şimdilerde bu parayla sevgilisine hediye ettiği özel kıyafet ve çanta ile gündeme gelmeyi başardı. İşte, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya için aldığı o servet değerindeki hediyelere dair merak edilen tüm detaylar.

Acun Ilıcalı sevgilisinin kıyafetine ve çantasına adeta bir servet harcadı!

Instagram platformunun en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir törende tercih ettikleri kıyafetlerle mercek altına alınmıştı. Bir Instagram sayfası, Ayça Çağla Altunkaya’nın üzerindeki kıyafetin ve çantanın ne kadar olduğunu ortaya çıkarınca herkesin ağzı açık kaldı.

Instagram sayfasında açıklanan o bilgilerde Ayça Çağla Altunkaya’nın üzerindeki kıyafetin tam 15.950 lira ve taşıdığı çantanın ise 20.450 lira olduğu ifade edildi. Bu rakamlar, herkesin ağzını açık bırakırken ünlü çiftin yoğun tepkilere maruz kalmalarına da neden oldu. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair Acun Ilıcalı tarafından yapılacak net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Adsiz 3

Sosyal medya Acun Ilıcalı’nın sevgilisine aldığı o pahalı hediyelerle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir kullanıcı ordusu tarafından takip edildiği bilinen Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde sevgilisine 90 milyon dolar değerinde bir özel jet aldığı haberlerinin yanı sıra şimdilerde servet değerindeki kıyafet ve çanta hediyeleriyle de platformları adeta salladı. Birçok kullanıcı, böyle bir dönemde bu tarz harcamaların israf olduğunu belirterek ikiliyi yoğun eleştiri bombardımanına tuttu. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Ayça Çağla Altunkaya’nın Acun Ilıcalı’nın hediyeleriyle paylaşacağı yeni pozları dört gözle beklemeye başladı.

Ayça Çağla

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat