Magazin

Acun’un herkesten sakladığı gerçek şok etti! İlk işi spikerlik sanılan Acun’un bakın asıl mesleği neymiş

Acun Ilıcalı'nın iş hayatı ve özel hayatı magazin dünyasında sıklıkla merak edilirken gerçekler ortaya çıktı ve asıl mesleği gündeme geldi.

Televizyon dünyasının en başarılı isimleri arasında yer alan Acun Ilıcalı, hem yaptığı işler hem de özel hayatında yaşadığı olaylarla sık sık magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Ünlü sunucu, başarılı yapımcı ve kanal sahibi olan Acun Ilıcalı bu süreçte Türkiye’nin en çok merak edilen isimleri arasında yer alıyor.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile olan evliliği ve boşanmasının ardından kendinden yaşça küçük olan Çağla Altunkaya ile olan ilişkisi ile gündeme gelmişti. Bunun ardından yaptığı her program ve attığı her atılımla birlikte büyümeye devam etmesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Acun Ilıcalı Hayatıyla En Çok Merak Edilen İsimler Arasında Yer Alıyor!

acun2

Ünlü yapımcı ve televizyon dünyasının önemli isimlerinden olan Acun Ilıcalı, özel hayatı ve iş hayatıyla gündemde sürekli yer edinmeye devam ediyor. Pek çok kişi daha önceden bir kanalda muhabirlik yaparken birden televizyon dünyasının patronu haline gelmesine anlam veremiyor.

Acun Ilıcalı zekasını kullanarak, muhabirlikte yaptığı dönemlerde de yabancı yapımları Türkiye’ye getirmiş ve programların ciddi anlamda ilgi görmesi üzerine kendi yapımlarını hazırlayarak ciddi paralar kazanmıştı. Acun Ilıcalı’nın hayatı da merak ediliyor. Çalkantılı evlilikleri ve sürekli olarak gündeme gelen özel hayatı hakkında pek çok kişi fikir beyan ediyor ancak ünlü yapımcının aslında hayatı hakkında bilinmeyen son derece ilginç yaşanmışlıklarının olduğu belirlendi.

Acun Ilıcalı’nın İlk İşi Merak Konusu Oldu!

Acun Ilıcalı’nın ilk işinin muhabirlik olduğu düşünülüyor. Herkes ünlü yapımcıyı parmak arası terlikleri ile sunduğu Merhaba Televole programı ile tanımıştı. Akıcı İngilizcesi ile tüm dünyayı dolaşarak farklı kişilerle yaptığı sohbetler ilgi çekiciydi. Ancak ünlü yapımcının üniversitede İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümüne başladığı ancak iş hayatına daha erken başlamak istediği için eğitimini yarıda bıraktığı öğrenildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat