Magazin

Acun’un yüzü yine gülmedi! Para var ama aşk yok sevgilisi Çağla Altunkaya ile ayrıldılar mı?

Son yıllarda çalkantılı özel hayatıyla aradığı aşkı bir türlü bulamadığı bilinen Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda kendisinden 30 yaş küçük Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladığı ifade etmişti. Bir süredir mutlu bir birliktelik sürdürdükleri söylenen ikili, şimdilerde ayrıldıkları iddialarıyla magazin gündemini karıştırmayı başardılar. İşte, Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı çifti hakkında ortaya atılan ayrılık söylemlerinin merak edilen tüm detayları.

Son zamanların en başarılı medya patronları arasında gösterilen Acun Ilıcalı, kariyerindeki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık mercek altına alınmaya devam ediyordu. Geçtiğimiz yıllarda sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile aşk yaşayarak evlilik sürecine giren Ilıcalı, bir süre sonra Subaşı ile ayrıldıklarını açıklamıştı.

Şimdilerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Çağla Altunkaya ile birliktelik yaşadığı ifade edilen ünlü isim, iddialara göre yeni sevgilisinden de ayrıldı. Bu haber, ikilinin sevenlerini bir hayli mutsuz edecek gibi duruyor. İşte, magazin gündemini çalkalayan Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı ayrılığına dair merak edilen tüm detaylar.

Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı neden ayrıldı?

Gittiği her mekanda sevgilisi Çağla Altunkaya ile pozlar vererek herkese aşkını haykırdığı bilinen Acun Ilıcalı, son zamanlarda kameralara yalnız yakalanmasıyla dikkatleri üzerine çekiyordu. Bu noktada bir ayrılık kararının verildiği ifade edilen ikili, ayrılma nedeniyle de herkesi şaşkına çevirdiler.

İddialara göre Çağla Altunkaya, Acun Ilıcalı’nın ortağı Esat Yontuç’un oğlunun doğum gününe davet edilmemişti. Bu gelişmenin ardından Acun Ilıcalı’nın kızının mezuniyetine de davet edilmeyen Çağla Altunkaya, yaşanan durumlara çok kızdı. Son olarak Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz ile bir araya gelerek fotoğraf çekilmesi de bardağı taşıran son damla oldu.

s c2005a299d13732611488ca61358c5cf18abcf77

Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı’nın ayrıldığı haberleri sosyal medyayı adeta salladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildikleri bilinen Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı, şimdilerde ayrıldıkları haberleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, söylentilerin asılsız olduğunu vurgularken bazıları da ikilinin ayrıldığına kesin gözüyle bakmaya başladı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı tarafından yapılacak net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

cagla altunkaya acun ilicali fkAD cover.jpg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat