Magazin

Adanalı Dizisinin Maraz Ali’sinden takipçisine okkalı küfür! Akif Alakurt bakın nasıl delirdi

Adanalı dizisinin maraz Ali karakterinden takipçisine okkalı  küfür. Akif Alakurt o takipçisine bakın nasıl dellendi.

2018 ve 2010 yılları arasında yayınlanmış olan adanın dizisinde canlandırdığı Maraz Ali karakteri ile unutulmaz olan eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son paylaşımında bir hayranına  küfür ettiği olayı anlatan eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt takipçilerin tepkisini çekti. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle.

ali

Adanalı dizisinin başrolü Maraz Ali karakteri Mehmet Akif Alakurt’un ettiği küfür

Adanalı dizisi ile hayatımıza giren Mehmet Akif Ali kurttan takipçisine ahlaksız küfür. Geçtiğimiz senelerde kadınları aşağılayan ifadeler kullanan adanalı ve sıla gibi başarılı yapımlarda başrol oynamış olan Mehmet Akif Alakurt bu seferde yepyeni bir olayla gündeme geldi. Sosyal medya hesabımı çok aktif bir şekilde kullanan oyuncu pasaport  ve bir miktar paranın olduğu fotoğrafı ardından da arabayla gezindiği anlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Sonrasında yapmış olduğu küfürlü paylaşımla hayranları şoka uğratan Mehmet Akif Alakurt, “ geçenlerde bizim maceracı yurtdaşlarımızda” biri benim plakaya bakıp ‘MAA’ ‘Maraz Ali Abi’ demek değil mi diye sordu. Dedim ki, ‘Oğlum bu plakayı tersten okuyacaksın. Bak bakayım ne oluyor. Baktı, ama bir şey bulamadı. Dedim ki düzden Mehmet Akif Alakurt ama tersten okursan a…a… olarak okunuyor dedim. Bizim Çomar her şartta sırıtıyor tabiki de.” Sözleri ile tepkileri üzerine çekti.

www

Mehmet Akif Alakurt bir zamanlar da Türk kadınlarına hakaret etmişti

Mehmet Akif alakurt Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşımda Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar hepsi mükemmel kadını oynayın ve her fikrinİ onaylatan ‘Ben öyle düşünüyorum’ diyen zamanla ise esasta olan yüzünü gösteren kadına Türk Kadını denmektedir. Yolun başında olan her şeyi kuşağınıza küpe edin.’ Demişti. Yaptığı bu paylaşım ile tepkileri üzerine çeken Mehmet Akif Alakurt tüm tepkilerin odağı olmayı başarmıştır. Şimdiler de yaptığı paylaşım ile tepkileri çekmeye devam etti.

oldurdugu hayvanin fotografini paylasan mehmet akif alakurtdan tepkilere cevap 1558951093 3554

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat