Magazin

Adını Feriha Koydum Sedef Şahin estetiği abartınca dalga konusu oldu! Kendini sildi yeni biri geldi “Aynaya baksa başkası sanar”

'Adını Feriha Koydum' dizisinde tanınan Sedef Şahin sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Ünlü oyuncunun değişimi estetik iddialarını gündeme taşıdı.

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden olan Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncuları günümüzde de merak ediliyor. Dizinin Cansu karakterini canlandıran Sedef Şahin’in diziden sonra geçirdiği büyük değişiklik şaşkınlığa neden olmuştu. Dizinin bitiminden sonra ünlü oyuncu sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapmaya devam ediyor.

Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy gibi oyuncularla kamera karşısına geçen ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde rol alan Sedef Şahin o dönemde Cansu karakteri ile akıllara kazınmıştı. Sonrasında farklı projelerde yer almış olmasına rağmen Cansu karakteri ile akıllarda kalmaya devam etmişti.

Sedef Şahin Gigi Hadid’e Benzetiliyor!

sedef2

Ünlü oyuncu Sedef Şahin diziden bu yana merak edilen ve sosyal yaşamda da merak edilmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Sedef Şahin son dönemlerde dünyaca ünlü manken Gigi Hadid’e olan benzerliği ile dikkat çekmiş ve bu yönde pek çok yorum yapılmıştı.

Sedef Şahin’in bu benzerliği aynı zaman akıllara estetik iddialarını getirmeye devam ediyor. Son olarak genç oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırmış oluğu ‘Maria’ karakterine hayat vermişti. Ünlü oyuncunun daha önce hafif kilolu ve balık etli halleri bilinirken sonrasında verdiği kilolarla bambaşka biri haline geldiği de gözlerden kaçmadı.

Sedef Şahin Estetik Operasyon mu Geçirdi?

sedef3

Genç oyuncu Sedef Şahin’n sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara kısa sürede binlerce yorum ve beğeni gelmeye devam ediyor. Son paylaştığı fotoğrafları görenler ise gözlerine inanamadı. 1992 doğumlu olan genç oyuncu estetik operasyonlar geçirdiği iddialarını gündeme getirdi. En son ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde hatırlanan ünlü oyuncu yıllar sonra estetik iddialarını akıllara getirdi. Güzel oyuncu makyajsız ve filtresiz görüntülerini de takipçileri ile paylaşmaktan geri kalmıyor. Güzel oyuncu estetik iddialarına yanıt vermezken bazı takipçileri estetik olmadığını ancak bu süreçte olgunlaştığını savundular.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat