Magazin

Aile Şerefi’nin Züppe Oktay’ıydı Eriş Akman’ın yıllar sonraki hali ne olmuş dedirtti! Son halini gören şimdi tanıyamaz

Yeşilçam’ın efsane oyuncuları, şimdilerde son halleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorken Eriş Akman’ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı yeni gönderiler, herkesi şoke etti. Ünlü isim, yıllar içerisinde çok büyük bir değişime uğrarken yaşının ilerlediği görüntülerle ağızları açık bıraktı. İşte, Aile Şerefi’nin Oktay’ı Eriş Akman’ın sosyal medya hesabında paylaştığı son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Yapımcılığını Arzu Film’in yaptığı ve yönetmen koltuğunda usta isim Orhan Aksoy’un oturduğu Aile Şerefi filmi, yıllardır Türk sinemasının en sevilen projeleri arasında gösterilmeye devam ediyordu. Hikayesiyle hala milyonlarca kişi tarafından izlenilen filmde oyuncu kadrosundaki isimler de saygıyla anılıyorlardı.

Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ ve Ayşe Gruda gibi usta isimlerin yer aldığı filmde özellikle Oktay adıyla filmin kötü kalpli karakterine hayat veren Eriş Akman, hafızalara kazınan isimlerin başında yer alıyordu. Şimdilerde yaşı bir hayli ilerlediği görülen ünlü isim, son haliyle milyonları şaşkına çevirmeyi başardı. İşte, Aile Şerefi’nin Oktay’ı Eriş Akman’ın şaşırtan son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Usta oyuncu Eriş Akman son haliyle herkesi şaşkına çevirmeyi başardı!

Yeşilçam’ın en önemli aktörlerinden biri olarak bilinen Eriş Akman, birçok projede yer almış olsa da asıl ününü Aile Şerefi filmine borçluydu. Projenin züppe Oktay’ı olarak bilinen ünlü isim, şimdilerde son haliyle herkesi şaşkına çevirmeyi başardı.

Yıllar içerisinde oldukça değiştiği görülen usta oyuncu, yılların kimseye acımayacağını da kanıtlamış oldu. Bir hayli yaşlanmış olan Akman, hala Yeşilçam hayranlarından yoğun ilgi görmeye de devam ediyor. Şimdilerde yeni projeler üzerinde de çalıştığı bilinen ünlü isim, özellikle sinema filmlerinde sevenlerinin karşısına çıkıyor.

maxresdefault 3

Eriş Akman son haliyle sosyal medyayı adeta salladı!

Ekranlarda olduğu kadar şimdilerde sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Eriş Akman, son haliyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, usta oyuncunun hala karizmatik duruşunun devam ettiğini ifade ederken yeni projelerde de mutlaka yer alması gerektiğini savundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Eriş Akman tarafından yapılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

s db5dfe7a7253c6610b63f1617bea4a15769bd9d8

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat