Magazin

Ajda Pekkan’dan korkutan haber! 76 yaşında o hastalığa yakalandı sevenlerini endişelendirdi

Türk Pop müziğinin efsane isimleri arasında gösterilen Ajda Pekkan, şimdilerde korkutan bir haberle magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü isme yakın olan kişiler, Süperstar’ın bir sağlık sorunuyla boğuştuğunu ifade ederek yakın zamandaki tüm konserlerinin iptal edileceğini de teyit ettiler. İşte, Ajda Pekkan hayranlarını adeta hüzne boğan ünlü ismin yakalandığı o rahatsızlığa dair merak edilen tüm detaylar.

Yıllardır çıkardığı şarkılarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Ajda Pekkan, şimdilerde farklı konularla da magazin gündemini sallamayı başarıyordu. 76 yaşındaki ünlü isim, ilerleyen yaşına rağmen sahnede gösterdiği performansla dikkatleri çekiyordu. Son olarak Bodrum’da sevenlerinin karşısına çıkan Pekkan, yakalandığı o hastalıkla tüm hayranlarını şoka uğrattı.

76 yaşında olmasına rağmen hala koruduğu güzelliği ve enerjisiyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Ajda Pekkan, şimdilerde o korkutan haberle tüm hayranlarını alarm durumuna geçirdi. Ünlü oyuncu, yakalandığı hastalıkla tüm sevenlerini hüzne boğdu. İşte, yılların değiştiremediği isim Ajda Pekkan’ın yakalandığı o rahatsızlığa dair merak edilen tüm detaylar.

76 yaşındaki Ajda Pekkan koronavirüse yakalandı!

Seslendirdiği şarkılarla yıllardır Süperstar olarak anılmaya devam eden Ajda Pekkan, uzun süredir yoğun bir konser maratonuyla sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyordu. İlerleyen yaşına rağmen sahne performansıyla sevenlerine unutulmaz konserler yaşatan ünlü sanatçı, şimdilerde ortaya çıkan o gelişmeyle herkesin yüreğini ağzına getirdi.

Ajda Pekkan’a yakın olan isimlerden alınan bilgilere göre başarılı sanatçının koronavirüs rahatsızlığına yakalandığı ifade edildi. Şimdilerde Kovid – 19 nedeniyle evde istirahat ettiği bilinen ünlü ismin tüm konserlerinin iptal edildiği de açıklandı. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, Ajda Pekkan’dan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

ajda pekkan 5 1659601289

Sosyal medya Ajda Pekkan’dan gelen o korkutan haberle resmen sallandı!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da en güçlü isimlerden biri olarak gösterilen Ajda Pekkan, şimdilerde ortaya çıkan koronavirüse yakalandı haberleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kişi, ünlü isme geçmiş olsun dileklerini aktarırken dm yoluyla mesaj atarak Ajda Pekkan’ın yanında olduklarını da gösterdiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Ajda Pekkan’ın koronavirüs hastalığını yendiği ve tekrar sahnelerde olacağı ile ilgili paylaşımlarını merakla beklemeye başladı.

a02MYJz3qE27hFcr9f7Q3A

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat