Magazin

Alişan’dan daha önce beraber sunuculuk yaptığı Çağla Şikel’e destek! Arkadaşını bakın nasıl savundu

Alişan Cennet Mahallesi dizisinden bu yana arkadaşlıkları devam eden Çağla Şikel’i öyle bir savundu ki.

Alişan İzzet Antebi ile aşk dedikoduları çıkan oyuncu arkadaşı Çağla Şikel’i öyle bir savundu ki herkes ‘ne güzel bir dostluk’ dedi. Haklarında çıkan dedikodulara karşı Çağla Şikel’in tepkisi ne oldu? Alişan Çağla Şikel hakkında ne yorum yaptı? Hepsi ve daha fazlası haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle.

kl

Alişan’dan Çağla Şikel yorumu

Ünlü şarkıcı Alişan ailesi ile birlikte çıktığı Bodrum tatilinden sonra geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi. Alişan Didem Sarı’nın  eski işi olan İzzet Antebi ve yakın arkadaşı olan Çağla Şikel hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında konuştu ve arkadaşı Çağla Şikel’i öyle bir savundu ki.  Didem Sarı’nın mesajları ifşa etmesi hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı Alişan şu ifadeleri kullandı. ‘hiç vakıf olamadığım bir konu ama şunu çok iyi biliyorum ki yanlış anlaşılmadan ibarettir. Çağla Şikel arkadaş canlısı bir insandır. Bu olayı farklı yere çekmek doğru olmaz evli bir insanla Çağla Şikel’in  yan yana gelmesi bile çok yanlış Çağla asla öyle biri değil.’ Dedi

mdg

Çağla Şikel ve İzzet Antebi’nin aşk iddiaları

Didem Sarı eski eşi olan İzzet Antebi ve Çağla Şikel‘in aşk yaşadığını ileri süren mesajları Instagram‘dan ifşalamıştı. Didem Sarı’nın ise gizemli sevgilisinin kim olduğu kafalar da bir soru işareti oluşturuyordu. Fakat Didem Sarı sık sık partilerde bir araya gelen ve paylaşımlar yaparak birlikte olduğu sevgilisinin kim olduğunu ortaya çıkardı. Didem Sarı şimdilerde Kayacan Akarsu ile birliktelik yaşamaktadır. Kayacan Karasu’nun ise daha önceden cezaevine girdiği ortaya çıktı. İzzet Antebi ile Didem Sarı’nın 12 yıllık evliliklerine ise son noktayı koymuşlardı. İzzet Antebi’nin Tuvana Türkay ile de bir ara aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat ikilinin aşkı çok uzun sürmeden bitmişti. Şimdilerde de eski eşinin yaptığı bir hamle sonucu Çağla Şikel ile bir birliktelik yaşadıklarını ortaya atınca ünlü oyuncudan konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

kljjj

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat