Dizi / Film

Alparslan Büyük Selçuklu yeni sezon fragmanı olay oldu! Kabe’de edilen dua tüyleri diken diken etti

Sürükleyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla yıllardır ekranları kırıp geçiren Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, şimdilerde yeni sezon fragmanıyla da adından söz ettirmeyi başardı. Kabe’de çekilen sahneler, heyecanın dozunu iyice arttırırken Sultan Alparslan’ın duası milyonları gözyaşlarına boğdu. İşte, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon fragmanında ortaya çıkan görüntülerin merak edilen tüm detayları.

Aylardır TRT1 ekranlarında sevilerek takip edilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, geçtiğimiz haftalarda sezon finali bölümünü yayınlayarak seyircilerine veda etmişti. Şimdilerde milyonlarca televizyon sever, fenomen yapımın yeni sezon hazırlıklarını takip ederken bomba gibi bir tanımın videosu yayınlandı.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi için yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ederken oyuncu kadrosuna Serhat Tutumluer, Bora Cengiz ve Öykü Gürman gibi isimlerin de dahil olduğu biliniyordu. Eylül ayında tekrar seyircisiyle buluşacağı ifade edilen dizi için herkesin tüylerini diken diken eden bir tanıtım videosu paylaşıldı. İşte, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin olay olan yeni sezon tanıtım videosuna dair merak edilen tüm detaylar.

Sultan Alparslan’ın duası izleyenleri adeta gözyaşlarına boğdu!

Şimdilerde yeni sezon bölümleri için hazırlıkların devam ettiği bilinen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Eylül ayında yayınlanacak ilk sezon bölümü için tanıtım videosu da ekranlara gelmişti. Kabe’de çekilen o sahneler, heyecanın dozunu zirveye çıkarırken Sultan Alparslan tarafından edilen o dua herkesin duygulanmasına neden oldu.

Yeni sezon fragmanında Sultan Alparslan, ‘’Ya Rahman! Ya Aziz! Ya Kahhar! Attığımız her adım, aldığımız her nefes senin rızan içindir. Bizlere nasip ettiğin fetihler bizim değil, senindir. Ya Rabbim, bizleri kibir kuyusuna düşmekten koru. Son nefesimize kadar yolunda cihat etmeyi bizlere nasip et!’’ şeklinde dua etti.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni sezon fragmanı sosyal medyayı adeta salladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da sıklıkla takip edildiği bilinen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, şimdilerde Kabe sahneleri ve Sultan Alparslan tarafından edilen o dua ile sosyal medyayı adeta çalkadı. Birçok kullanıcı, senaryo ekibini yayına sokacakları bölüm için tebrik ederken oyuncuların müthiş bir performans gösterdiğini de ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümlerini dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 11

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat