Ekonomi

Altını olan yaşadı! Selçuk Geçer’in verdiği rakam çıktı altında sonraki rakam bu olacak

Piyasaların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selçuk Geçer, geçtiğimiz günlerde altın kuruna dair yaptığı tahminlerle ağızları açık bırakmıştı. Şimdilerde o tahmininin tuttuğunu belirten ünlü ekonomist, gram altının yıl sonuna kadar kaç liraya çıkacağını da takipçileriyle paylaştı. İşte, Selçuk Geçer’in herkes tarafından konuşulmaya başlanan o yeni altın tahminine dair merak edilen tüm detaylar.

Altın ve dolar yatırımcılarının sürekli mercek altına aldıkları Selçuk Geçer, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirmişti. Altın kuru için oldukça güzel bir sürecin başlayacağını ifade eden ünlü ekonomist, yakında fiyatların çok yüksek noktalara çıkacağını da aktardı.

Piyasaların en dahi isimleri arasında gösterilen Selçuk Geçer, şimdilerde altın kuru için yaptığı doğru tahminlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz akşam Twitter hesabı üzerinden yeni bir tahmin paylaşan ünlü ekonomist, herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, Selçuk Geçer’in altın kuruna dair son açıklamalarının merak edilen tüm detayları.

Selçuk Geçer altın kurunun geleceği son rakamı açıkladı!

Sosyal medya hesabı üzerinden altın ve dolar kuru için yatırımcılara sürekli uyarılarda bulunmaya devam eden Selçuk Geçer, şimdilerde doğru yaptığı bir tahmininin ardından Twitter gündemini sallamayı başardı. Ünlü isim, verdiği tahminin şimdilerde doğru çıktığını açıklayarak yıl sonunda gram altın için net konuşmayı da ihmal etmedi.

Twitter profilinde herkesi şaşkına çeviren ifadeler kullanan Selçuk Geçer, ‘’Gram altın 1024 lira oldu. Boşuna 1500 lira olacak demiyoruz!’’ sözlerini kullandı. Bu açıklamaların ardından birçok kişi, altın yatırımlarını hızlandırırken şimdilerde gram altının yıl sonunda 1500 lira olacağına kesin gözüyle bakmaya başladı.

altt

Selçuk Geçer yaptığı doğru tahminlerle sosyal medyada ilgi çekmeyi başardı!

Yıllardır altın ve dolar kuru için yaptığı doğru tahminlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Selçuk Geçer, geçtiğimiz akşam yaptığı yeni paylaşımla binlerce beğeni alırken övgü dolu yorumlara da tutuldu. Birçok kullanıcı, ‘’1500 lirada kalmaz 2 bin 500 lira civarlarını da Şubat ayında görebilir!’’ ve ‘’Maşallah muhteşem tahminlere imza atıyorsunuz, gerçekten hayret ediyoruz!’’ yorumlarını yaparak ünlü ekonomiste destek çıkmayı da ihmal etmediler. Şimdilerde milyonlarca yatırımcı, Selçuk Geçer’den gelecek yeni tahminleri dört gözle beklemeye başladı.

selcukgecer3 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat