Dizi / Film

Amber Heard, Aquaman Filminden Tamamen Çıkarıldı!

Amber Heard, Aquaman kadrosundan çıkarılacak.

Ünlü aktör Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’a bir darbe daha…

Model ve aktris Amber Heard, dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ile yıllar önce evli kalmış ve ikilinin evliliği bir süre önce sona ermişti. Birbirlerine karşı şiddet, iftira ve karalama suçlarından ayrı ayrı davalar açmışlardı. Depp-Heard çiftinin davası aylardır devam etti ve geçtiğimiz ay sonuca bağlandı. Amber Heard, eski eşi Johnny Depp’e attığı iftiralar yalan çıkınca, Depp’e yüklü miktarda tazminat ödemekle cezalandırıldı.

AMBER HEARD, AQUAMAN FİLMİNDEN ÇIKARILACAK

Johnny Depp ise davayı kazandığı için şu sıralar rahat günler yaşıyor. Ancak işler, Amber Heard cephesinde hiç de öyle değil! Aquaman 2 filminde rol alan güzel oyuncuya bir darbe de filmin yapımcısından geldi. Amber Heard’ın Aquaman filminden tamamen çıkarıldığı öğrenildi…

amber

Karalama ve iftira davasını kaybeden ünlü oyuncu Amber Heard, Aquaman serisinin yeni filminde rol aldı. Ancak bu olayın ardından filmin yapım şirketi, Heard’ın tüm sahnelerini bir bir filmden çıkardı.

Aquaman 2’de başrol oyuncularından biri olan Amber Heard, bu haberle adeta yıkıldı. Just Jared tarafından yapılan bir habere göre, güzel oyuncunun Aquaman filminde canlandırdığı Mera karakterini onun yerine başka bir oyuncu oynayacak. Bunun için oyuncu arama çalışmalarına başlandı bile.

Amber Heard bu haberle birlikte kariyerinde büyük bir darbe almış oldu. Aynı zamanda Johnny Depp’e ödeyeceği tazminat için de güzel oyuncusu büyük bir maddi zorluk bekliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat