Gündem

Arda Turan Samsun’a mı geliyor? Samsunspor’dan açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde Instagram profilinde Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile bir pozunu paylaşan Arda Turan, şimdilerde transfer haberiyle şehirde en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başarmıştı. Kırmızı beyazlı takımımıza gönül veren on binlerce kişi, transfere kesin gözüyle bakarken şimdilerde Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan tarafından olaya dair net bir açıklama geldi. İşte, Arda Turan’ın Samsunspor’a transfer olacağına dair ortaya atılan iddiaların merak edilen tüm detayları.

Son zamanlarda birçok futbolcu için Samsunspor’a geleceği haberleri, sosyal medya platformlarında gündem olurken on binlerce Samsunlunun net açıklamaları beklediği de biliniyordu. Özellikle uzun zamandır adı Samsunspor ile yan yana olan Arda Turan’ın şehrimizde top koşturup koşturmayacağı merakla araştırılan sorular arasındaydı.

Şimdilerde Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan tarafından sosyal medya üzerinden yapılan son açıklamalarla Arda Turan’ın şehre gelip gelmeyeceği belli oldu. Kulüp başkanı tarafından yapılan net açıklamalar, kırmızı beyazlı takımımıza gönül veren on binlerce Samsunluyu adeta şoke etti. İşte, ünlü yıldız Arda Turan’ın Samsunspor’a gelip gelmeyeceğine dair yapılan en net açıklamaların merak edilen tüm detayları.

Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan tarafından yapılan Arda Turan açıklaması herkesi şaşkına çevirdi!

Geçtiğimiz günlerde Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile çekildiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Arda Turan, kırmızı beyazlı takımımıza transfer olduğu yönünde haberlere de ev sahipliği yapmıştı. On binlerce Samsunspor taraftarının Arda Turan transferine kesin gözüyle baktığı şu günlerde Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan tarafından yapılan o açıklama ağızları açık bıraktı.

Kaplan, sosyal medya hesabı üzerinden ‘’Arda Turan ile Yılport Samsunspor bünyesinde herhangi bir transfer çalışması yer almamaktadır. Fakat forvet ve sağ bek transferi için çalışmalarımızın sonuna geldiğimizi de söyleyebilirim.’’ açıklamalarını yaptı. Ünlü isim tarafından yapılan bu açıklamanın ardından Arda Turan’ın Samsunspor’a gelmeyeceği de netleşmiş oldu.

FFFEAB1E 0AED 4D9F A7A1 2FA84A7FF559

Sosyal medya Batu Kaplan tarafından yapılan son açıklamalarla adeta sallandı!

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile görüntülenen Arda Turan’ın Samsunspor’a transfer olacağına kesin gözüyle bakılıyorken şimdilerde Batu Kaplan tarafından yapılan açıklama, herkesi şoke etmeyi başardı. Birçok Samsunspor taraftarı, Arda Turan transferinin iptal edilmesiyle hayal kırıklığına uğradığını belirtirken takıma bir yıldız alınması gerektiğini ifade ettiler. Şimdilerde on binlerce Samsunspor taraftarı, yaşanacak yeni gelişmeleri dört gözle beklemeye başladı.

7ca3dbf9e6d478a78212eda3b3d4d978

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat