Magazin

Arka Sokaklar oyuncuları bir bir eksiliyor, O isimden sonra bir ayrılık haberi daha! Dizide yaşlanmıştı ama artık ayrılıyor

Arka Sokaklar dizisinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin yeni sezon öncesinde sürpriz bir ismin diziden ayrılacağı öğrenildi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yıllardır ekranlarda izleyicilerin en çok sevdiği yapımlardan birisi olarak biliniyor. Polisiye aksiyon kategorisi içerisinde ekranlardaki en uzun soluklu dizi olarak biliniyor. Dizinin kemik kadrosu her yıl sıkılmadan aynı heyecanla diziyi izlemeye devam ediyor.

Polisiye ve aksiyon dizisinde her hafta birbirinden farklı olaylar, aksiyon, hikaye ve pek çok farklı hikaye ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin daha önce 16 sezon boyunda ekranlara gelmesinin ardından yeni sezonda da ekranlarda olacağı öğrenildi. Dizinin 17. Sezonda da ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni sezonu öncesinde çeşitli haberler de gündeme gelmeye devam ediyor.

Arka Sokaklar Dizisinde Ayrılıklar Yaşanabilir!

Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda kemikleşmiş isimler bulunuyor. Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Çoban gibi isimler bulunuyor. Bu isimler olmadan dizinin devam edemeyeceği düşünülüyordu. Bazı isimler daha önce de diziden ayrılmış ve bu isimlerden geri dönenler de olmuştu ancak bazı isimler ilk günden bu yana dizinin kadrosunda yer almaya devam ediyorlar.

O İsim Diziden Ayrılacak!

arka sokaklar2

Son günlerde dizi çekimleri başlamışken yeni iddialar gündeme gelmeye devam ediyordu. Dizinin ilk bölümünden bu yana kadroda yer alan Şevket Çoruh’u ayrılacağı iddia edilmişti. Taraflardan konu hakkında net bir açıklama gelmemişti ancak son günlerde bu durum daha yüksek sesle konuşulmaya başladı.

Şevket Çoruh’un dizi kadrosundan ayrılmak konusunda ısrarcı olduğu öğrenildi. Yeni dönemde tiyatro ve sinema filmlerine daha fazla zaman ayırmak istediği diziye devam etmek istemediği öğrenildi. Mesut komiser karakterine hayat veren ünlü oyuncunun bu kadar yıl sonra dizinin kadrosundan nasıl ayrılacağı ve hikayesinin nasıl olacağı merak konusu haline gelmişti.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat