Magazin

Aşk Mantık İntikam’ın yakışıklısı İlhan Şen yeni projede! Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini anlatan diziyle dönüyor

Yakışıklı oyuncu İlhan Şen son projesinin hayal kırıklığı ile sonlanmasının ardından sevenlerini mutlu edecek yeni bir proje ile ekranlara geliyor.

Aşk Mantık İntikam dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan İlhan Şen oyunculuk serüvenine hız kesmeden devam ediyor. Burcu Özberk ile başrolü paylaştığı dizide kendisine geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı. Bunun ardından ünlü oyuncunun dizi final yaptıktan sonra nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu olmuştu.

İlhan Şen dizi biter bitmez yeni bir dizi ile anlaşma sağladı. Sevmek Zamanı isimli dizi ile birlikte büyük hüsran yaşadığı öğrenildi. Dizinin reytinglerde istenen başarıyı elde edememesi üzerine final yapmasının ardından sevenleri oldukça üzüldü. Yakışıklı oyuncuyu ekranlarda görmek isteyenlere güzel haber sonunda geldi.

İlhan Şen Yeni Projesine Hazırlanıyor

ilhan2

Yakışıklı oyuncu son zamanlarda gittikçe popüler olup hayran kitlesine artırmaya devam etse de oyunculu kariyerine ilk olarak 2018 yılında başlamıştı. Ardından Şahin Tepesi isimli dizide Mete karakterine hayat vererek ekran başındaki izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

İlhan Şen için oyunculuk hayatındaki en büyük adım ise Aşk Mantık İntikam dizisi oldu. Dizi yayınlandığı ilk andan itibaren reytinglerde iyi bir başarı elde etti. Dizinin final yapmasının ardından oyunculuğa hiç ara vermek istemeyen yakışıklı oyuncu Sevmek Zamanı dizisine başladı. Ancak bu dizi ile birlikte işler istenildiği gibi olmadı. Deniz Işın ile kamera karşısına geçen oyuncunun ağır konusuyla dikkat çeken dizide istenen reytinglerin alınamadığı öğrenildi. İlhan Şen bu proje ile büyük hayal kırıklığına uğradı.

Yeni Dizisi Belli Oldu

Şimdilerde yakışıklı oyuncunun yeni sezonda iddialı bir yapım olan Selahaddin Eyyubi dizisi ile ekranlara gelmesi bekleniyor. Kudüs’ün 88 yıllık Haçlı işgalinden kurtararak İslam dünyası için büyük bir kahraman olarak görülen Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini ele alacak. Türkiye ile Pakistan ortak yapımı büyük bir proje olması bekleniyor. Diziyle nasıl bir oyunculuk sergileyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat