Magazin

Aslı Enver Tatil Pozlarını Paylaştı! Binlerce Beğeni Aldı

Ünlü oyuncu Aslı Enver sosyal medya hesabından paylaştığı tatil pozları çok fazla beğeni ve yorum aldı.

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte birçok ünlü isim tatil süreçlerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Ünlü oyuncu Aslı Enver’de bu isimler arasında. Enver Instagram hesabından kardeşiyle birlikte gittiği tatilden kareler paylaştı.

Doğal Görünümüyle Hayran Bıraktı

6.3 milyon takipçili sosyal medya hesabından fotoğrafları paylaşan oyuncu on binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı. 38 yaşındaki oyuncunun fotoğraflarda makyajsız hali oldukça beğenildi. ‘Duru güzellik’ ‘Her haliyle güzel’ ‘Doğal güzel’ yorumları yapıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

 

Ünlü İsimlerden Yorumlar Geldi

Ünlü oyuncunun paylaşımına takipçileriyle birlikte Merve Terim Çetin, Öner Tiryaki, Hatice Şendil gibi ünlü isimlerden de beğeni mesajları geldi.

Aslı Enver Kimdir?

1984 yılında Londra’da dünyaya gelen Aslı Enver Hayat Bilgisi, Kavak Yelleri, Suskunlar, İstanbullu Gelin, Babil başta olmak üzere pek çok dizide yer aldı. Kavak Yelleri dizinde canlandırdığı Aslı karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınır hale geldi. En son geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayına giren Sen Yaşamana Bak filminde başrol oyuncusu olarak yer almıştı.

Bugüne kadar Ayna, Tamam Mıyız?, Kardeşim Benim, Öteki Taraf olmak üzere toplam 4 sinema filminde yer aldı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat