Dizi / Film

ATV’nin Yeni Dizisi Gül Masalı Ne Zaman Başlıyor?

Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın başrolü paylaştığı Gül Masalı dizisi çok yakında ATV’de başlıyor.

Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın başrolü paylaştığı Gül Masalı dizisi çok yakında ATV’de başlıyor.

Kanallar yeni yaz dizilerini art arda başlatıyor. Yaz ekranlarının en yeni projelerinden biri de Gül Masalı adlı dizi olacak. ATV ekranında izleyicilerle buluşmak için gün sayan Gül Masalı’nın yayın günü belli oldu!

GÜL MASALI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gül Masalı dizisi, gülleriyle meşhur olan ilimiz Isparta’da çekiliyor. Dizinin bazı sahneleri ise İstanbul’da çekildi. Son dönemin en başarılı isimlerini kadrosunda buluşturan dizide Kıbrıs Zafere Doğru’dan Gülper Özdemir ve Ada Masalı’ndan Erdem Kaynarca başrolleri paylaşıyor.

1092582

Gül Masalı 19 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de ATV’de başlıyor. Bundan böyle Pazar akşamları yayınlanacak olan yeni dizinin tanıtımları da büyük bir heyecan yarattı.

Dizide esas kız Gonca ile esas oğlan Toprak arasındaki aşk anlatılacak. Güçlü bir dram öyküsünü ekrana aktaracak olan Gül Masalı’nda annesinden kalan miras sebebiyle yolu Isparta’ya düşen Gonca’nın, oradaki zengin bir ailenin oğlu olan Toprak’la yaşayacağı acılarla dolu aşk, izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı.

İkilinin hayranları sosyal medyada yeni set fotoğraflarını gördükçe mutlu oluyor. Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca bu yaz en sevilen dizi çiftlerinden biri olmaya aday.

Gül Masalı oyuncu kadrosunda; Sarp Can Köroğlu, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Sait Genay, Mehmet Şeker, Murat Ercanlı, Tuğba Tutuğ, Yağmur Başkurt, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçalı gibi isimler de yer alıyor.

İşte, Gül Masalı dizisinin fragmanı!

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat