Magazin

Avrupa Yakası oyuncusu uzun zaman sonra yeni projede! O diziyle tekrar yıldızı parlayacak

Avrupa Yakası dizisi ile popüler olan Bülent Polat uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Şimdilerde yeni projesiyle ekranlara girmeye hazırlanıyor.

Bir dönemin en çok sevilen komedi dizilerinden Avrupa Yakası aynı zamanda kadrosunda bulunan pek çok oyuncunun da kariyeriyle parlamasına neden oldu. Uzun soluklu devam eden dizinin sona ermesinin ardından oyuncular kariyerlerine pe çok başarılı proje ile devam ettiler. Bazı oyuncular ise gözlerden daha uzak bir yaşam tercih ettiler.

Dizinin en çok sevilen karakterlerinden birisi olan Bülent Polat oyunculuğu ile diziye damgasını vurmuş olsa da uzun zamandır kameralardan uzak bir yaşam sürüyordu. Bunun üzerine ünlü oyuncunun sürpriz bir şekilde yeniden izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

Bülent Polat Sürpriz Projesiyle Şaşırttı!

bülent2

Ünlü oyuncu Bülent Polat şimdilerde sevenlerinin yüzünü güldürecek bir hamlede buluntu. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir yaz dizisi olarak planlanan Seversin isimli dizinin kadrosuna sürpriz bir karakterle katılması bekleniyor. Seversin isimli dizinin kısa sürede izleyiciden tam not alması sebebiyle yeni sezonda da devam edebileceği düşünülüyor. Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizide heyecanı artırmak için dizinin hikayesi genişlemeye ve yeni karakterler eklenmeye de devam ediyor. Eğlenceli konusu ile dikkat çeken dizide Bülent Polat’ın rolü de şimdiden merak konusu oldu.

Bülent Polat Yeniden Ekranlara Dönüyor!

Ünlü oyuncu Avrupa Yakası dizisinde Şehsuvar karakterine hayat vererek geniş bir hayran kitlesi elde etmişti. Ünlü oyuncu şimdilerde Seversin dizine katılacak. Oyuncunun konuk oyuncu olarak diziye katılması bekleniyor. Dizinin gidişatına göre uzun soluklu olup olmayacağı da merak ediliyor.

Bülent Polat’ın dizide Sefa Oran karakterine hayat vermesi gerekiyor. Asya ve Tolga arasındaki aşk devam ederken ikilinin iç dünyasındaki hesaplaşmalara yer verilecek. Bu esnada yeni karakter kendisini adeta bir aşk krizi içerisinde bulacak.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat