Magazin

Banu Alkan genç nişanlısı Kemal Yıldız ile evleniyor! Sosyal medyada aşkını haykıran Afrodit düğün için gün sayıyor

Türk sinemasının Afrodit’i olarak bilinen Banu Alkan, şimdilerde genç iş insanı sevgilisi Kemal Yıldız ile evleneceği haberleriyle magazin gündemini karıştırmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde nişanlandıkları iddia edilen ünlü çift, söylentilere göre şimdilerde nikah tarihi alabilmek için gün saymaya başladılar. İşte, 64 yaşındaki ünlü oyuncu Banu Alkan’ın yeniden evleneceğine dair ortaya çıkan iddiaların merak edilen tüm detayları.

Türk sinemasının en sevilen isimlerinden biri olan Banu Alkan, uzun yıllardır çalkantılı aşk hayatıyla magazin gündeminin bir numarası halini almaya devam ediyordu. Yer aldığı projelerde ‘’Afrodit’’ lakabıyla hafızalara kazınan ünlü isim, şimdilerde 64 yaşındayken tekrar nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Üç ay önce gittiği bir mekanda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız ile sevgili olduğunu açıklayan Banu Alkan, şimdilerde düğün hazırlıkları için kolları sıvamış durumda. İşte, Türk sinemasının Afrodit’i Banu Alkan’ın evleneceği haberlerine dair merak edilen tüm detaylar.

Banu Alkan 64 yaşında tekrar evlenmeye hazırlanıyor!

Geçtiğimiz günlerde Hollanda’da girişimleriyle adından söz ettiren iş insanı Kemal Yılmaz ile sevgili olduğunu açıklayan Banu Alkan, şimdilerde evleneceği haberleriyle de gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Genç sevgilisinden aldığı evlenme teklifine ‘’Evet!’’ dediğini ifade eden ünlü oyuncunun basının giremediği bir törenle nişanlandığı da konuşuluyordu.

Şimdilerde nişanlı olarak sosyal medyada mutlu anlarını paylaşmaya devam eden ünlü çift, iddialara göre nikah masasına oturmak için gün saymaya başladılar. Ayrıca Alkan ve Yıldız’ın Türkiye’de yapacakları nikah töreninin ardından Fransa’da sadece arkadaşlarının katılabileceği bir düğün töreniyle dünya evine girecekleri de ifade edildi. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair Banu Alkan’dan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Banu Alkan evleneceği haberleriyle sosyal medyayı adeta çalkaladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da en önemli isimlerden biri olarak gösterilen Banu Alkan, genç sevgilisiyle paylaştığı ‘’Aşkıım’’ notunu taşıyan görüntülerin yanı sıra şimdilerde Fransa’da dünya evine gireceği haberleriyle de platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, Banu Alkan’a destek mesajları atarken bazıları da çiftin arasındaki yaş farkını sorguladı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Banu Alkan’ın paylaşacağı yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat