Magazin

“Banu Alkan’ın takipçileri iyi ki nişanlandı dedi! Banu Alkan’ın sosyal medya hesabını gören şok oluyor “daha da abartsaydın”

Banu Alkan’ın takipçileri sosyal medya hesabındaki paylaşımlarını gördükten sonra ‘iyi ki nişanlandı’ dedirtti. Sosyal medya hesabını görenler ise ‘daha da abartsaydın’ dedi.

Yeşilçam’ın ünlü ismi Afrodit lakaplı Banu Alkan sosyal medya hesabı üzerinden kendinden 20 yaş küçük olan genç sevgilisinin fotoğraflarını paylaştı. İşte tüm detayları ile Banu Alkan ve genç sevgilisinin fotoğrafları sizlerle.

ii

Banu Alkan genç sevgilisini paylaştı.

Afrodit lakaplı Yeşilçam’ın yıldızı olan Banu Alkan, Kemal Yıldız ile bir aşk yaşadıklarını açıkladı. 64 yaşında olan Banu Alkan Instagram hesabı üzerinden kendisinden 20 yaş küçük Kemal Yıldız’ın fotoğrafları ile doldurdu. Türk sinemasının başarılı isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Banu Alkan geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yeni ilişkisini duyurmuştu. Kısa sürede sosyal öedyanın gündemine girmeyi başaran ünlü oyuncu Banu Alkan 3 aydır 44 yaşındaki Kemal Yıldız  isimli iş insanı ile birlikte olduğu öğrenildi. Instagram hesabının ana sayfasını sevgilisi ünlü iş adamı Kemal Yıldız’ın fotoğrafları ile doldurdu.

lll

Instagram sayfasını sevgilisinin fotoğrafları ile doldurdu

İlişkilerini bir süre gözlerden uzak yaşayan Banu Alkan aşklarını ilan ettikten sonra alyansını paylaşarak nişanlandığının müjdesini takipçileri ile paylaşmıştı. Uzun süre devam eden aşk orucunu bozan Banu Alkan sevgisini göstermek için ilginç bir yola başvurdu. Afrodit lakaplı Banu Alkan 138 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını genç sevgilisi ile doldurdu. Banu Alkan’ın profili ise sosyal medya üzerinden kısa sürede gündeme gelirken yorumları da beraberinde getirdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı usta oyuncu Banu Alkan’ın profilini paylaşarak ‘sevince ben de böyle oluyorum’ yorumunu yaptı. Sosyal medya hesabından gelen yorumlar ise şaşırtmaya devam etti. Banu Alkan’ın fotoğrafları altına gelen yorumlar ise şu şekilde: ‘Banu Alkan ve ben asla iflah olmayız. Keşke hepimizi Banu Alkan gibi seven biri olsa. Bugün bana kahkaha attıran tek şey Banu Alkan’ın ınstagram hesabı. Abi kadın olay ya.’ Tarzı yorumlar yağdı.

ggg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat