Dizi / Film

Barış Akarsu’nun Hayatını Anlatan Filmin Fragmanı Yayınladı

Türk Rock müziğinin önemli isimlerinden, genç yaşta geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun hayatını anlatan filmin fragmanı yayınlandı.

Barış Akarsu 4 Temmuz 2007’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. 28 yaşında vefat eden genç şarkıcı çok kısa sürede adından söz ettirmiş ve bugün halen dinlenen çalışmalar yapmıştı. Vefatının üzerinden 15 yıl geçen Rock yıldızının hayatı film oluyor. Filmde Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Barış Akarsu: Merhaba 18 Kasım’da Vizyona Girecek

Barış Akarsu’nun hayatını anlatan ‘’ Barış Akarsu: Merhaba’’ filmi 18 kasımda izleyiciyle buluşacak. İsmail Ege Şaşmaz’ın Barış Akarsu’yu canlandıracağı filmde Ebru Nil Aydın, Almila Ada, Burak Satıbol, Şafak Pekdemir gibi isimler de yer alacak. Filmin yönetmen koltuğunda Mert Dikmen yer alırken, filmin yapımcılığını Özgür Tari üstlenecek.

Fragman Barış Akarsu’nun Doğum Gününde Yayınlandı

Filmin fragmanı 29 Haziran’da yayınlandı. 29 Haziran’ın seçilmesinin özel bir sebebi var. Barış Akarsu 29 Haziran 1979 doğumlu. Filmin fragmanının yayın tarihi olarak Barış Akarsu’nun doğum gününün seçilmesi dikkatlerden kaçmadı.

”O Hep 28 Yaşında”

Sosyal medya hesabından filmin fragmanını yayınlayan Fikri Harika Production ”O hep 28 yaşında” notuyla birlikte “Ne hoş bir güzelliği vardır; hafif adımlarla dünyadan gülümseyerek geçenlerin, onurlu bir yaşamı seçenlerin.” Barış Akarsu’yu doğum gününde sevgi saygı ve minnetle anıyoruz. Bıraktığın hatıralara bir hatıra daha eklemenin gururuyla “Barış Akarsu Merhaba” filmini 18 Kasım’da beyaz perdeye aktarıyoruz.
” O HEP 28 YAŞINDA” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat