Magazin

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’dan çarpıcı sözler! Barış Manço’nun oğlu olmanın zorluklarını anlattı

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’dan çok çarpıcı sözler! Barış Manço’nun oğlu olmanın zorluklarını anlattı.

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço babası ile ilgili çok çarpıcı sözlerle açıklamalarda bulundu. Barış Manço’nun oğlu olmanın ne kadar zor bir durum olduğunu anlattı. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında

mncccc

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun açıklamaları

Müziğe olan merakının biraz genlerinden, biraz da çocukluğunda elinden düşürmediği plaklarından gelmektedir. Ama ünlü bir babası var diye de kapıların ona hep kolay bir şekilde açıldığını düşünenlere “Bütün varlığımı kendim yaptım. Hepsi 30 yaşımdan sonra gerçekleşti.” İfadelerini kullandı. Şimdi ise geçmişe baktığı Nisa ise ağlamayı unuttuğu zamanlar olduğunu itiraf ediyor. Küçükken yaşadığı travmaları hafif bir tebessüm ile anlatıyor. DJ prodüktör Doğukan Manço’nun  yeni coverı ‘Ben Adam Olmam’ projesinin de düzenlemeleri başlamıştır.

Yeni şarkısı Ben Adam Olmam babası Barış Manço’nun Adam Olacak Çocuk isimli programından esinlenerek yazılmış bir şarkıdır. Röportajda sorulan sen adam oldun mu sorusuna “takdir hayranlarımızın benim bu soruya cevap vermem doğru olmaz” ifadelerini kullandı.

mnco

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun tarzı

Örgülü saçları ile ve harika aksesuarları ile herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Enerjisi yüksek olduğu için tane tane ve özenli bir şekilde konuşuyor. Bir röportajında yolda önünde giden arabanın bozulduğunu söylüyor. “Son klibim hayatımın tüm mizahının bir özeti. Klipte de başıma sürekli aksilikler geliyor ama her seferinde kendi kendime çözüm buluyor, yılmıyorum.” Peki Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’ya her şey altın tepside sunulmuyor tabiki de. Babası ölmeden önce her şeyin çok güzel ilerlediğini söyleyen Doğukan Manço evin içerisindeyken rahat yaşam sürerken dışarı çıktığında ise bir yurdum insanı gibi rahat olamadığını ifade ediyor. Hal böyle olunca çok fazla zorluk yaşamış olan Doğukan Manço tüm kazancını 30 yaşından sonra kendi başına yaptığını açıkladı. Tırnakları ile basamak basamak çıktığını ilk kredi kartını ise 2009 yılından sonra  aldığını söyledi.

cc

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat