Magazin

Başrollerinde Alina Boz ve Tarık Emir’in olduğu Zengin Kız dizisinde köklü değişiklik! Herkes merakla bekliyordu, kötü haber duyuruldu

Alina Boz'un başrolünde yer alacağı Zengin Kız dizisi henüz sete girmeden büyük bir değişiklik yaşadı. İşte detaylar...

Son zamanların en başarılı ve parlak oyuncularından olan Alina Boz yeni sezona hazırlanıyor. Bu süreçte güzel oyuncunun yeni sezonda yeni partnerinin Tarık Emir olduğu belirlendi. Sadakatsiz dizisi ile büyük çıkış yakalayan genç oyuncu Tarık Emir Tekin ile Alina Boz’un arasında nasıl bir uyum yakalanacağı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

Zengin Kız Dizisiyle Bir Araya Gelecekler

zengin2

İki genç ve başarılı oyuncunun yeni sezonda ilk kez ekranlara gelecek Zengin Kız dizisi ile ekranlara gelmesi bekleniyor. Zengin Kız dizisinin yeni sezonda reytinglerde de güzel bir başarı elde etmesi bekleniyor. Dizinin çekimleri öncesinde tüm hazırlıklar hala devam ediyor. Önümüzdeki günlerde dizinin sete çıkması bekleniyor ve çekimlerin başlayacağı ifade edildi.

Zengin Kız dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Genç ve başarılı oyuncuların yanında deneyimli oyuncu Nazan Kesal’ın da dizinin oyuncu kadrosunda yer aldığı öğrenildi. Alina Boz’un nasıl bir karaktere hayat vereceği merak konusu olmuştu. Detaylar ortaya çıkmaya başladı. Güzel oyuncu bir bebek bakıcısına hayat verecek.

Dizinin İsmi Başlamadan Değişti!

Dizinin çekimlerinin başlamasına çok z bir zaman kalmıştı. Hazırlık süreci devam ederken dizi hakkında önemli bir değişiklik meydana geldi. Dizinin isminin hazırlık aşamasında değiştiği öğrenildi. Yapımcısı tarafından dizisinin ismi ilk olarak Zengin Kız olarak açıklanmıştı. Dizinin senaryosunda da yapılan bazı küçük değişikliklerin ardından Kupa Kızı olarak değiştirilmesine karar verildi. Dizinin bundan sonraki adı Kupa Kızı olarak anılacak.

Alina Boz son olarak ekranlara Maraşlı dizisi ile gelmişti. Televizyona bir süredir uzak olan güzel oyuncunun sevenleri yeniden ekranlarda görmek için heyecanlanmaya başladı. Ünlü oyuncunun Maraşlı dizisi ile birlikte oyunculuğunu kanıtladığı bir kez daha dile getirildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat