Magazin

Batuhan’ın araba meselesi mahkemelik oldu! Batuhan dayanamadı, arabasını vermeyen Acun Ilıcalı’ya dava açtı

Survivor All Star yarışmacısı Batuhan, yarışmadan kazandığı arabayı alamayınca soluğu mahkemede aldı. Survivor yarışması bitti ama olaylar bitmiyor. Acun Ilıcalı’nın tepkisi ne olacak?

Survivor All Star 2022 sezonu bu yıl gündemden düşmüyor. Yarışma bitti ama yarışma sonrasında ortalık iyice karıştı. Survivor All Star yarışmasının başarılı isimlerinden biri olan Batuhan Karacakaya ile Acun Ilıcalı arasında ipler gerildi. Yarışmadan 3 milyon liralık otomobil kazanan Batuhan Karacakaya’nın ödülünü almadığı iddia edilmişti. Yarışmadan sonra ödülünü alamadığı iddiası da gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin merak edilen detayları…

Ödülünü alamadı

Survivor All Star 2022 sezonu oldukça olaylı geçmişti. Yarışmadan sonra da bu olaylar bitmek bilmiyor. Yarışmada 3 milyon liralık otomobil için 8 yarışmacı yarıştı. Bu yarışmacıların arasında ödülü kazanan kişi Batuhan Karacakaya olmuştu. Survivor All Star’da başarılı performansı ile izleyicilerin de yakından desteklediği Batuhan Karacakaya, yarışmada şampiyon olamasa da yarışmadan 3 milyon değerinde bir otomobil kazanmıştı. Survivor All Star yarışması ekranlara veda ettikten sonra iddialar arasında Batuhan Karacakaya’nın ödülünü almadığı söylendi.

Olaylar olaylar üstüne gelirken Batuhan Karacakaya ile Acun Ilıcalı arasında da iplerin gerildiği iddia ediliyor. Sosyal medyada çıkan iddialara göre 3 milyon liralık otomobili alamayan Batuhan Karacakaya’nın Acun Ilıcalı’ya dava açtığı iddia edildi. Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından gözler Acun Ilıcalı’ya ve Batuhan Karacakaya’ya çevrildi. Yarışmadan kazandığı otomobil ile ilgili tüm belgeleri mahkemeye sunan Batuhan Karacakaya’nın yarışmanın bitmesinden 1 ay süre geçmesine rağmen hala ödülünü alamadığını dile getirerek dava açtığı iddia edildi.

image 48

Acun Ilıcalı ne tepki verecek?

Survivor All Star 2022 sezonunda 3 milyonluk otomobil için tam 8 yarışmacı yarıştı. Bu yarışmacıların arasında otomobili kazanan Batuhan Karacakaya oldu. Yarışmanın bitmesinden 1 ay geçmesine rağmen hala ödülünü alamayan Batuhan Karacakaya’nın soluğu mahkemede aldığı iddia edildi. Bu dava haberi gündeme bomba gibi düşerken, gözler de Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Acun Ilıcalı konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

image 49

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat