Magazin

Batuhan’ın Survivor’dan kazandığı araba yalan olmuştu! Demet Akalın arabayı sorunca… “Yazıklar olsun Acun”

Acun Ilıcalı ile gerilen eski Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya bu sefer ödül oyununda kazandığı araba iddiaları ile gündemde. Demet Akalın bombayı patlattı!

Survivor All Star yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden olan Batuhan Karacakaya yarışmanın bitmesinden sonra da konuşulmaya devam ediyor. Yarışmadan elenmesinin ardından, haksızlık yapıldığını iddia etmesi üzerine gündemde tartışmalara neden olmuştu.

Survivor yarışmasının finalinde şampiyon olan isim Nisa Bölükbaşı oldu. Nisa2nın sezon boyunca iyi bir performans göstermediğini ve buna rağmen kendisine ayrıcalıklar yapıldığını söyleyen Batuhan Karacakaya ile Acun arasında bazı gerginlikler meydana geldi. Acun Ilıcalı yarışmacı için sert sözler kullanmıştı. Batuhan hakkının yendiğini söylerken Acun Ilıcalı defalarca açıklama yaparak kimsenin hakkını yemediklerini dile getirmişti. Batuhan ise ortamın giderek gerilmesi üzerine konuyu kapatarak yeni bir polemiğe girmedi.

Sosyal Medyada Yeni Tartışmalar Gündeme Geliyor!

batuhan

Batuhan Karacakaya hakkında bazı yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Batuhan’ın yarışma sırasında kazandığı ödül hakkında ortaya atılan iddialar yarışmanın fitilini ateşleyecek gibi görünüyor. Sezonda kazandığı ödül araba olarak açıklanmıştı. Ancak ödülün tamamının Batuhan’a verilmesi planlanırken öyle olmadığı ve arabanın değerinin yarısının yarışmacıya verildiği ve diğer yarısının ise diğer yarışmacılar arasında bölündüğü iddia edildi. Ortaya atılan bu iddia Survivor yarışmasında yeni bir haksızlık iddialarını gündeme getiriyor.

Demet Akalın Ödülü Sordu!

batuhan2

Batuhan Karacakaya ya da Acun Ilıcalı cephesinden konu hakkında bir açıklama gelmedi. Ünlü şarkıcı demet Akalın ise yarışmanın sıkı bir takipçisi olarak sosyal medyada da sık sık bu konuda paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Batuhan’ın arabalı bir pozunu gören ünlü şarkıcının dayanamayarak yorum yaptığı öğrenildi. Yarışmacıya ‘Sonunda arabayı verdiler mi?’ diye sordu. Batuhan Karacakaya ise ünlü şarkıcıya cevap verdi. Cevabında ‘Yok abla ya bu benim şahsi arabam Öyle yani’ diyerek çıkan iddiaları bir noktada yanıtlamış oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat