Magazin

Bebekten sonra kendini saldı demişlerdi! Özge Özpirinçci bomba gibi döndü, yeni imajı yakıyor

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Özge Özpirinçci hem başarılı oyunculuğu hem de güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak yeni imajıyla sevenlerini şaşırtan Özge Özpirinçci saç rengini değiştirdi. Uzun süredir saçlarını boyamayan ünlü oyuncu yeni saçlarıyla beğeni topladı.

Başarılı birçok yapımda rol alan Özge Özpirinçci yeni tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun süredir saçlarını beyaz olarak kullanan ünlü oyuncu yeni saç rengiyle gündeme damga vurdu. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Özge Özpirinçci saçlarını boyattı

Aşk Yeniden, Kadın, İlk ve Son, Al Yazmalım, Melekler Korusun, Fi, Kavak Yelleri ve Yakamoz S-245 yapımlarında rol alan Özge Özpirinçci başarılı oyunculuk performansıyla geniş bir hayran kitlesine sahip. Oyunculuk kariyerinin başından itibaren doğallığıyla dikkatleri üzerine çeken Özge Özpirinçci uzun zamandır beyazlayan saçlarını boyamıyordu. Son olarak saçlarını boyatan ünlü oyuncu tarzıyla beğeni topladı. Gündeme damga vuran yeni saç rengi sosyal medyayı da ikiye böldü. Doğallığını uzun zamandır bozmayan ünlü oyuncuya tepki gösterilirken, bir kesim de yeni tarzını çok beğendi. 

63a4508ce4bfdc13f4cc3526

Yeni imajıyla dikkat çekti

Doğal güzelliğiyle göz kamaştıran ünlü oyuncu uzun zamandır beyazlayan saçlarıyla boy gösteriyordu. Oyunculuk kariyerinin başından itibaren doğallığıyla göz önünde olan başarılı oyuncu son olarak kuralları bozdu ve saçlarının önünü koyu bir renge boyattı. Ünlü oyuncu her fırsatta doğallığı sevdiğini dile getirirken, aldığı bu kararla birlikte sevenlerini de bir hayli şaşırttı. Beyazlayan saçlarını radikal bir kararla birlikte koyu renge boyatan ünlü oyuncu gündemde de yeni tarzıyla yerini aldı.

Geçtiğimiz sene anne olan ünlü oyuncu ekranlara ara verirken, sevenleri de ne zaman setlere döneceğini merak ediyor. Beyaz saçlarıyla doğal bir tarz yakalayan ünlü oyuncunun yeni tarzı da beğeni topladı. Gündeme damga vuran bu yeni tarzının ardından ünlü oyuncunun yeni bir televizyon dizinde yer alıp almayacağı da merak edildi. İmaj değişikliği yapan başarılı oyuncunun yeni saç rengi bir kesim tarafından çok beğenilirken, bir kesim de doğallığını bozduğu için eleştirdi. Özge Özpirinçci’nin setlere ne zaman döneceği merak edilirken, konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

63a4508ce4bfdc13f4cc3528

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat