Magazin

Bez Bebek Pompirikya büyüdü serpildi! Elif Ceren Balıkçı şimdi öyle bir oldu ki “mankenlere taş çıkarır”  

Bez Bebek’in Pompiriya’sı Elif Ceren Balıkçı değişimiyle görenleri şok etti. Yıllar içindeki değişimiyle görenleri kendisine hayran bırakan Elif Ceren Balıkçı, gündemi derinden salladı.

Bir döneme damgasını vuran dizilerden biri olan Bez Bebek, özellikle çocuklar tarafından yakından takip ediliyordu. Başrollerinde Evrim Akın, Mehmet Usta, Oya Aydoğan, Fatoş Kabasakal, Asena Keskinci, Ege Tanman gibi isimlerin bulunduğu dizide Elif Ceren Balıkçı da rol alıyordu. Pompirikya karakterini canlandıran Elif Ceren Balıkçı’nın başarılı oyunculuğu da oldukça dikkat çekmişti. Yıllar içinde değişimiyle gündeme damgasını vuran Elif Ceren Balıkçı’nın güzelliği adeta mest etti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Değişimi gündeme damgasını vurdu

Bez Bebek dizisinde Pompirikya karakteri ile hafızalara kazınan Elif Ceren Balıkçı bu diziden sonra birçok başarılı yapımda da rol aldı. Merhamet, Karışık Kaset, Sonsuz Bir Aşk, Bana Artık Hicran De, Öğretmen, Göç Zamanı, Kırgın Çiçekler, Zil Çalınca gibi yapımlarda rol alan Elif Ceren Balıkçı, hem başarılı oyunculuk performansı hem de güzelliğiyle ününe ün kattı. Pompirikya karakterini canlandıran çocuk oyuncu yıllar içindeki değişimiyle gündeme damgasını vurdu. Şimdilerde 23 yaşında bir genç kız olan Elif Ceren Balıkçı’nın değişimi görenlerin oldukça şaşırttı.

9 yaşında oyunculuk kariyerine adım atan Elif Ceren Balıkçı, başarılı birçok yapımda rol aldı. Şimdilerde değişimiyle oldukça çok konuşan Balıkçı’nın son hali görenlerin ağzını açık bıraktı. Pompirikya karakterinin ardından şimdilerde 23 yaşında bir genç kız olan Elif Ceren Balıkçı, sosyal medya gündeminde de paylaşımlarıyla damgasını vurdu.

image 82

Eski halinden eser yok

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan güzel oyuncu Elif Ceren Balıkçı, paylaşımlarıyla görenleri mest etti. Sosyal medya platformunda sık sık paylaşımlarda bulunan Elif Ceren Balıkçı’nın eski halinden eser kalmadı. Yıllar içindeki değişimiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncunun güzelliği görenleri kendine hayran bıraktı. Sosyal medya hesabında yakından takip edilen isimler arasında bulunan Elif Ceren Balıkçı’nın her paylaşımına adeta iltifatlar havada uçuşuyor.

image 81

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat