Dizi / Film

Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncularıyla gündemde!

Bir Küçük Gün Işığı dizisi yakında başlıyor. Oyuncuları kimler olacak? Başrolleri duyanlar çok sevindi…

Bir Küçük Gün Işığı dizisi yakında başlıyor. Oyuncuları kimler olacak? Başrolleri duyanlar çok sevindi…

Çok yakında ekran yolculuğuna başlayacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisi, güçlü bir kadın dramını konu edinecek. Dizinin ne zaman başlayacağı ve kadrosu tam olarak netleşmese de, başroller belli oldu. Berk Oktay ve Seray Kaya’yı başrolde buluşturan yeni dizi, sosyal medyada da en çok konuşulan yapımlar arasına girdi.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİ BAŞROL OYUNCULARI İLE ÇOK İDDİALI!

Seray Kaya’yı son olarak FOX TV’nin Mahkum dizisinde izledik. Başarılı oyuncu Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin karakteriyle kariyerinde önemli bir sıçrama yapmıştı. Berk Oktay ise Yasak Elma’nın sezon finalinde diziden ayrıldı. Oktay da Savaşçı dizisiyle büyük sükse yapmıştı. Her iki isim de başarılı işlerde yer aldı ve şimdi başrolü paylaşacaklar. Bir Küçük Gün Işığı dizisi hakkında son gelişmeleri sizlere aktaralım…

seraykaya berkoktay birkucukgunisigi 750x375 c

Rol aldıkları güçlü dizilerle adından söz ettiren, son dönemin en yetenekli iki ismi, Bir Küçük Gün Işığı kadrosunda yer alıyor. Yeni dizi Bir Küçük Gün Işığı başrol oyuncuları Seray Kaya ile Berk Oktay, hazırlıklara başladı. İki oyuncu da çok heyecanlı. İzleyiciler, bu yeni dizi çiftini bakalım nasıl bulacak?

Senaryosunu Evren Heptürk’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yapacağı dizi, NGM Media tarafından hazırlanıyor. Hazırlıkların harıl harıl devam ettiği yeni proje için oyuncular çok yakında çekimlere başlayacak.

Berk Oktay, dizide Fırat adında bir iş adamını canlandıracak. Seray Kaya ise dizide Elif karakterine hayat verecek. Dizinin sloganı ise herkesi derinden etkiliyor: “Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…”

İzleyicinin kalbine dokunacak olan Bir Küçük Gün Işığı, etkili dram öyküsü ile şimdiden yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olarak görülüyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat