Dizi / Film

Black Mirror’un yeni sezonu için beklenen haber geldi!

2011 yılında Charlie Brooker imzasıyla karşımıza çıkan Black Mirror dizisi henüz ilk sezonunda tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı. 2015’te dijital platform devi Netflix tarafından yayın hakları satın alınan antolojik dizi, şimdiye kadar beş sezon yayınladı. Her bölümde ayrı bir hikaye anlatan ve başka oyunların yer aldığı projeden üç yıldır hiçbir haber alınamıyordu. Dizinin pek çok hayranı, yapımın gizli bir şekilde raftan kaldırıldığını düşünüyordu. Ancak uzun bir süre sonra nihayet beklenen haber geldi!

Son olarak 2019 yılında yayınlanan 3 bölümlük 5. sezonuyla sevenleri karşısına çıkan Black Mirror yakında yeni bölümleriyle Netflix ekranlarına gelecek. Bir süredir akıbeti belli olmayan dizinin kısa süre önce çalışmalarına başlandığı ortaya çıktı. Yapımcıların sessiz sedasız yürüttüğü hazırlık sürecine ilişkin ilk detaylar belli oldu.

Black Mirror 6. sezonu için çalışmalar başladı

Prestijli sinema haber sitesi Veriety tarafından ortaya atılan son iddialara göre Netflix, Black Mirror için start verdi. Yapımcı şirket şu anda popüler distopya dizisinin 6. sezonu için ön prodüksiyon hazırlıklarına başladı. Ekip yeni sezonla alakalı ayrıntıları gizli tutmaya devam ediyor.

Black Mirror

İddialara göre 6. sezon, Black Mirror’un 5. sezonu ve Bandersnatch adlı interaktif filminden daha “sinemasal” hikaye ve çekimlerle karşımıza çıkacak. Son sezonda üç bölüme sahip olan dizinin şimdi daha kalabalık bir bölüm sayısıyla geleceği öne sürülüyor.

Black Mirror 6. sezon çekimleri henüz başlamış değil. Fakat bu yıl içinde çekimlerin sona ereceği ve nihayet gelecek sene yeni sezonun ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat