Astroloji

Bu burçları gören melek sanar! Aslında insanları içten içe dolduran o burçlar

Bu burçlar adeta iki farklı maske taşıyor. İnsanlara sinsi bir şekilde yaklaşan burçlar bazen çok tehlikeli olabilirler. Yüzünüze gülüp, içi farklı olan bu burçlar dikkat etmekte fayda var. Peki, bu burçlar hangisi?

Çevremizde veya dışarıda yüzümüze gülüp aslında farklı niyetler taşıyan insanlar olabilir. Bu burçlar da insanların yüzüne gülüp, arkasından işler çeviren burçlar arasında. Kötü niyetli olan bu burçlar hırslarına ve egolarına yenilebiliyorlar. Karşısındaki kişinin iyiliğini istiyor gibi görünüp aslında farklı amaçlar taşıyan bu burçlar bazen oldukça tehlikeli olabiliyorlar. Kendisi dışında kimsenin iyiliğini istemeyen bu burçlarla derdinizi paylaştığınızda söyledikleri çözüm odaklı olmayabilir ve sizi de içten içe doldurabilirler. İşte içten içe sinsi olan bu burçlar…

Koç burcu

Koç burçları genel olarak hırslarına yenik düşebilirler. Karşısındaki kişi kim olursa olsun, farklı niyetler de olan koç burçları ile bir sorununuzu paylaştığınızda sizin iyiliğinizi düşünmeyebilirler. Siz onları iyi niyetli hatta melek gibi bir insan olarak adlandırsanız da onlar içten içe farklı niyetler taşıyabilirler. Özellikle kendisinden iyi olduğunuz konularda bu durum daha da bariz ortaya çıkabilir. Koç burçları egolarına ve hırsına yenik düştüğü için bu yüzden çok fazla insan kaybedebilirler. İşte içten içe sinsi olan burçlar arasında koç burçları da bulunur.

koc 10

Akrep burcu

Akrep burçlar genel olarak sinsi davranışlarda bulunabilirler. Onlar özellikle kendisinden iyi olan bir kimseyi karşısında istemezler. Karşısındaki kişinin yüzüne gülüp, içten içe farklı niyetler taşıyabilirler. Siz onları melek gibi görseniz de aslında onlar sinsi sinsi işler peşinde olabilirler. Bu davranışları sinsi sinsi yapan akrepler, karşı tarafa bunu hissettirmezler. İşte içten içe sinsi olan burçlar arasında akrepler de yerini alır.

akrep 15

Oğlak burcu

Oğlak burçları genel olarak iş ve kariyer anlamında bu davranışları sergilerler. Onlar istedikleri hedefe ulaşmak için her türlü sinsi hareketi yapabilirler. Sizlerin yüzüne gülüp, arkanızdan türlü türlü işler peşinde olabilirler. Karşı tarafa iyi niyetliymiş davranan oğlaklar, aslında çeşitli planlar peşindedir. İşte içten içe sinsi olan burçlar arasında oğlaklar da bulunur.

oglak 10

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat