Magazin

Bülent Ersoy Hadise’ye menajeriyle samimi olduğu için kızmıştı! Hadise’nin cevabından sonra Diva övgüler yağdırdı “İyi huylu”

Türk sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy son günlerde çıkan mesajlaşma haberleri üzerine Hadise'nin sarf ettiği sözler üzerine yumuşadı. Ünlü sanatçı, şarkıcıya övgü dolu sözler söyledi.

Son dönemlerde değiştirdiği tarzı ile dikkat çeken ünlü sanatçı Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde Bebek’te görüntülendi. Yakın arkadaşı modacı Semih Doğruer ile görüntülenen Diva’nın keyfinin son derece yerinde olduğu belirlendi. Dondurma yiyen ve bol bol arkadaşı ile sohbet eden ünlü sanatçının geçtiğimiz günlerde sosyal medyada menajerine ve ünlü şarkıcı Hadise’ye yapmış olduğu yorumla çok konuşulmuştu.

Diva Menajeri ve Hadise’yi Fena Haşlamıştı!

bülent2 1

Ünlü sanatçı Divanın menajeri geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Hadise ile görüşmüştü. İkilinin samimi bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşmaları yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Menajer Haluk Şentürk’ün sosyal medya hesabından hadise ile paylaştığı fotoğraf ünlü sanatçı Bülent Ersoy’u çok sinirlendirdi.

Bülent Ersoy çok geçmeden fotoğrafın altına sert bir yorum yaptı. Yorumunda ‘Telefonuma bir fotoğraf geldi. O resmi bana inat olsun diye mi koydunuz. Hadise hanım son derece iyi bir çocuktu. Kendisine karşı son derece iyi düşüncelerim vardı ancak bu samimiyetin bu şekilde devam etmesi halinde her an iyi niyetli düşüncelerim değişebilir. Bundan sonra bir buçuk metre sosyal mesafe kurallarına uymanız için sizi son kez ikaz ediyorum.’ İfadelerini kullanmıştı.

Ünlü şarkıcı hadise bu süreçte açıklama yaparak ‘Sayın Divam sizi kızdırdıysak özür dilerim. Bir sonraki sefere yanımızda sizi de görmek isteriz ancak mesaj alınmıştır hiç merak etmeyin’ dedi.

Mesajdan Sonra Bülent Ersoy Yumuşadı!

Geçtiğimiz günlerde modacı arkadaşı ile gezmeye çıkan Bülent Ersoy canının dondurma istediğini açıkladı. Geçen gün gerçekleşen mesajlaşma sorulduğu zaman yumuşadığı görüldü. Bunun üzerine ‘Hadise çok iyi bir çocuk. İyi niyetli olduğunu düşünüyorum’ diyerek yanıt verdi. Böylece artık ortada bir gerginliğin olmadığı ve ünlü sanatçının da keyfinin son derece yerinde olduğu ortaya çıktı.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat