Magazin

Bülent Ersoy servetinin neredeyse yarısını ortaya yatırdı! Aldığı lüks ev herkesi hayrete düşürüyor Kleopatra havuzu bile var

Türk müziğine kattığı eşsiz şarkılarla yıllardır Diva olarak anılan Bülent Ersoy, konserinde servet değerinde bir malikane yaptırdığını açıklayınca yer yerinden oynadı. Ünlü ismin Kleopatra havuzu ve asansörü olan yeni evi için ödediği fiyat, milyonların dudaklarını uçuklattı. İşte, ünlü Diva Bülent Ersoy’un yeni yaptırdığı taş malikanesinin özelliklerine ve astronomik fiyatına dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla Türk müziği tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran Bülent Ersoy, şimdilerde farklı konularla da gündeme gelmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz akşam Çeşme’de sevenleriyle buluşan ünlü isim, açıklamalarıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Gayrimenkul yatırımlarıyla tanınan Bülent Ersoy, konser sırasında yeni bir ev aldığını duyurarak yatırımının detaylarını da açıkladı. Ünlü Divanın evinin özelliklerini duyan herkes, ‘’Biz boşuna yaşıyoruz!’’ yorumlarını yaptı. İşte, Bülent Ersoy’un son yatırımı olan milyonluk evine dair merak edilen tüm detaylar.

Bülent Ersoy yeni yatırımıyla ağızları açık bırakmayı başardı!

Geçtiğimiz akşam Çeşme’de sahne alan ünlü müzisyen Bülent Ersoy, yorumladığı şarkıları ve başarılı sahne şovuyla izleyicilerden tam not almayı başarmıştı. Sahnede izleyicilerle sık sık muhabbet ederek konser alanındaki kişilerin eğlenceli bir gece geçirmesini sağlayan Bülent Ersoy, ‘’Ne oldu bana bu gece ayol? Kudurdum herhalde ben!’’ tarzında espiriler yaparak herkesi güldürüyordu.

Bir ara konu yatırımlarına geldiğinde Bülent Ersoy, ‘’Divanız Çeşme’de evlendi!’’ açıklamasını yaparak evinin denize sıfır konumda yer aldığını ve tam 570 metrekarelik bir taş malikane olarak planlandığını ifade etti. Ayrıca ünlü ismin yeni evinde bir ‘’Kleopatra havuzu’’ yer aldığı ve malikanenin içerisine bir asansör yapılması için mimarla anlaşıldığı da ortaya çıkan bilgiler arasında yer aldı.

62e8d4bfe4bfdd14c4de89ae

Bülent Ersoy’un yeni malikanesi servet değerindeki fiyatıyla sosyal medyayı adeta salladı!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da yoğun şekilde takip edildiği bilinen Bülent Ersoy, şimdilerde yeni malikanesinin fiyatıyla da platformları sallamayı başardı. Ortaya çıkan bilgilerde malikanenin değerinin tam 20 milyon lira olduğu ifade edilirken birçok sosyal medya kullanıcısı, bu rakam karşısında şaşkınlığını da gizleyemedi. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Bülent Ersoy’dan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

62e8d4bfe4bfdd2070ed7225

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat