Magazin

Bülent Serttaş’ın sörfle savaşı! Sörf tahtasından düşen ünlü şarkıcı bakın ne yaptı

Türk Halk Müziği’nin sevilen isimlerinden Bülent Serttaş, Bodrum’da yaptığı tatilde kameralara yakalanınca herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Bir sörf tahtasının üzerinde denize düşmemek için mücadele verdiği görülen ünlü isim, sosyal medyadan büyük alkış topladı. İşte, ünlü türkücü Bülent Serttaş’ın herkesi kahkahalara boğan o tatil görüntülerine dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmayı başaran Bülent Serttaş, şimdilerde farklı konularla da magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu şimdilerde Bodrum’da tatil yaparak attığı bilinen ünlü isim, sörf tahtasının üzerindeyken kameralara yakalandı.

Görevlilerden talep ettiği sörf tahtasıyla eğlenmek isteyen ünlü sanatçı, tahtanın üzerine durmaya çalışırken verdiği mücadeleyle herkesi şaşkına çevirdi. Kumsaldaki on binlerce kişiyi kahkahaya boğan ünlü isim, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri halini aldı. İşte, ünlü sanatçı Bülent Serttaş’ın tatildeyken kameralara yansıyan sörf yapma macerasına dair merak edilen tüm detaylar.

Bülent Serttaş’ın denize düşmeme mücadelesi görenleri kahkahalara boğdu!

Son yıllarda katıldığı programlarda yaptığı komik açıklamalarla magazin gündemini sıklıkla meşgul etmeye devam eden Bülent Serttaş, bu sefer tatilde yakalandığı o pozlarla resmen olay oldu. Bodrum’da tatil yaparken sörf tahtasının üzerine çıkarak dengede kalmaya çalıştığı görülen ünlü isim, denize düşmeme çabasıyla hem magazin severleri hem de o an kumsalda olan herkesi güldürdü.

Birçok kez suya düşse dahi yeniden sörf tahtasının üzerine çıkmayı başaran Bülent Serttaş, bu sefer de küreği almayı unutunca herkesi şaşkına çevirdi. Eliyle suyu iterek tahtanın üzerinde hareket etmeye çalışan ünlü isim, en sonunda pes ederek iskeleye çıktı. Bülent Serttaş’ın bu halleri, magazin dünyasında uzun süre konuşularak unutulmayacak gibi duruyor.

62eb4f6d4e3fe001bc260b10

Sosyal medya Bülent Serttaş’ın sörf tahtasıyla imtihanına karşı adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar komik halleriyle sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen Bülent Serttaş, şimdilerde ortaya çıkan tatil görüntüleriyle platformları adeta salladı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin o görüntülerine çok güldüğünü ifade ederken Bülent Serttaş’ı övgüyle andı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, ünlü isimden gelecek yeni paylaşımları da dört gözle beklemeye başladı.

62eb50404e3fe001bc260b18

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat