Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ailesinde büyük kavga! Bombalar ardı ardına patladı, “Saygısızlık diz boyu”

Burak Özçivit ve Fahriye evcen çiftinden yeni haber geldi. İkilinin ailelerinin kendilerine gönül koyduğu iddia ediliyor!

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftinden haberler gelmeye devam ediyor. İkilinin aşkları birlikte yer aldıkları Çalıkuşu dizisinde başlamış ve dizinin bitiminden sonra ilişkilerini açıklayan ikilinin bu süreçte evlilik kararı alarak ilişkilerini resmiyete döktükleri biliniyordu.

İkili evliliklerinde zaman zaman kıskançlık haberleri ile gündeme geliyorlar. Bir oğullarının olmasının ardından ikilinin mutlu evlilikleri devam ederken son günlerde heyecanlandıran yeni bir haber daha gelmiş ve ünlü oyuncunun 2.5 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

Ünlü Çift Bebek Haberiyle Havalara Uçtu!

Ünlü çift her fırsatta kalabalık bir aile olmak istediklerini dile getiriyordu. Aileye yeni bir bebeğin daha katılacağının ortaya çıkmasının ardından büyük heyecan yaşadıkları öğrenildi. Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen haftalar önce bir mekan çıkışında bebek haberlerini doğrulayarak açıklama yapmışlardı. Burak Özçivit ‘Her şey çok yeni. Bizde yeni öğrendik. Çok heyecanlıyız. Biz bu kadar yeni öğrenmişken ve hala şaşkınlığımız devam ederken siz nasıl öğrendiniz?’ diyerek şaşkınlığını dile getirmişti. Fahriye Evcen ise ‘İkinci bebek haberi bizi çok mutlu etti. Ben uykusuz gecelere Karan nedeniyle alışığım. O yüzden yeni bir endişem yok. Çok mutluyuz’ demişti.

Çift Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı!

burak2

Bebek haberinin magazin gündeminde geniş yankı bulmasının ardından çiftin her iki tarafta da anne ve babalarının bu haberi magazinden öğrendikleri iddia edildi. Değerli ve özel bir haberin magazin gündeminden önce ailelere verilmemesi büyükler arasında ‘saygısızlık’ olarak yorumlandı. Bunun üzerine ikiliye ailelerden bir tepki geldiği ve gönül koydukları öğrenildi. Son zamanlarda aile büyüklerinin bebek haberinin kendilerine doğrudan verilmemesi üzerine kırgın oldukları ve bu kırgınlık nedeniyle araya mesafe koydukları öğreniliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat