Magazin

Burcu Özberk Üniversite Diplomasını Aldı

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünü bitiren Burcu Özberk diplomasını alarak mezun oldu.

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde ‘Esra’ karakteri ile karşımıza çıkan başarılı oluyuncu Burcu Özberk 32 yaşında üniversiteden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan Özberk sosyal medya hesabından kep fırlattığı anların görüntüsünü paylaştı.

”Geç Gelen Mezuniyet”

Sosyal medya hesabından mezuniyet fotoğraflarını ve kep fırlatma videosunu paylaşan güzel oyuncu paylaşımında: ”Geç gelen mezuniyet. Zamanında yolumuza taş koydular ama çiçeklerle alkışlanarak mezun oldum bugün. Bu süreçte yanımda olan Rektörümüze, Müdürlüğümüze, hep yanımda olan canım hocalarıma, bölüm başkanımıza bir kez daha teşekkür ederim. Üniversite okurken çalışmaya başladım ve diplomamı alabilmek hep hayalimdi. Bir hayalim daha gerçekleşti. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuar’ından mezun olduğum için çoook mutluyum.” ifadelerine yer verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burcu Özberk (@burcuozberk)’in paylaştığı bir gönderi

Paylaşım kısa zamanda yüz binlerce beğeni aldı. Takipçileri ile birlikte Melisa Döngel, Nükhet Duru, Beril Pozam, Bora Akkaş gibi ünlü isimler de tebrik mesajları gönderdi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat