Magazin

Çağla Şikel’in İzzet Antebi’ye mesajları ortaya çıkmıştı! Asıl aşkı başka çıktı, Çağla Şikel Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış’la mı beraber?

Çağla Şikel'in İzzet Antebi'yle çıkan aşk haberlerinin hemen ardından şimdi de sürpriz bir isimle aşk yaşadığı iddia edildi.

Çağla Şikel son zamanlarda aşk hayatı hakkında sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde iş insanı İzzet Antebi ile olan mesajlarının ifşa edilmesi üzerine mahkemeye başvurarak koruma talep ettiğini duyurmuştu. Ancak korunma talebinin reddedilmesinin ardından adının yeniden aşk iddiaları ile gündeme gelmesi dikkat çekti.

Çağla Şikel ile İzzet Antebi’nin mesajlarını ifşa eden kişinin ise eski eşi Didem Sarı olduğu öğrenildi. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda boşanmadan önce mesajlaşmaların yapıldığını ve ihanete uğradığını söylemişti. Bunun üzerine İzzet Antebi boşandıktan bir ay sonraki konuşma olduğunu ve sadece arkadaş olduklarını söyleyerek eski eşine karşı dava açmıştı.

Çağla Şikel’in Sevgilisi Kim?

çağla2

Çağla Şikel’de aş iddiaları hakkında konuşmamayı tercih etmişti. Şimdilerde ünlü manken ve sunucu hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Ünlü sunucunun hayatında başka biri olduğu iddia edildi. İsmi geçen kişi ise magazin gündemini kısa süre içerisinde alt üst etmeyi başardı. Çağla Şikel’in menajer Tolga Akış ile birlikte olduğu iddia edildi. Tolga Akış son zamanlarda ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ile olan evliliğini bitirmiş ve ikili hep dost olduklarını açıklamışlardı.

Çağla Şikel İddiaları Kabul Etti mi?

Tolga Akış’ın henüz bir yıl olmadan ayrılık kararı aldığı eşi Zeynep Bastık ile olan arkadaşlığı ve ilişkiyi bitirme kararı da çok konuşulmuştu. Magazin gündeminde de yer alan bazı iddialara göre Tolga Akış’ın Çağla Şikel ile olan aşkını saklamadan dolu dizgin bir şekilde yaşamaya devam ettiği konuşulmaya başladı. İddialara göre ikilinin aşklarını rahat rahat yaşamak için gözlerden uzak olmayı tercih ettikleri ve bununla birlikte şarkıcı Edis’in kulisinde dakikalarca dans ettikleri konuşuldu. Tolga Akış şimdiye kadar duran eski eşiyle olan fotoğraflarını da sosyal medya hesabından sildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat