Magazin

Çağla Şikel’in Zeynep Bastık’ın eşiyle aşk yaşadığı konuşuluyordu! Tolga Akış’ın flaş aşk açıklaması geldi

Geçtiğimiz aylarda eşi Zeynep Bastık ile boşandıklarını açıklayan Tolga Akış, şimdilerde ünlü oyuncu Çağla Şikel ile anılmaya başlanmıştı. İkilinin Edis’in konserinde sarmaş dolaş dans ettikleri iddia edilen bir video, magazin gündemini karıştırırken Akış’tan konuya dair akıllara durgunluk veren bir açıklama geldi. İşte, Tolga Akış’ın Çağla Şikel ile sarmaş dolaş dans ettikleri iddia edilen o video hakkında yaptığı net açıklamanın merak edilen tüm detayları.

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında rüya gibi bir düğünle hayatlarını birleştirerek hayranlarını çok sevindiren Tolga Akış ve Zeynep Bastık çifti, daha bir yıl geçmeden boşanma kararı almış ve sevenlerini çok üzmüşlerdi. Şimdilerde farklı yaşantılar sürmeye başlayan Tolga Akış ve Zeynep Bastık, farklı isimlerle aşk yaşadıkları iddialarıyla da herkesi şaşkına çeviriyorlardı.

Geçtiğimiz günlerde Çağla Şikel’in Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış ile bir aşk yaşadığı ifade edilmiş ve ikilinin Edis’in konserinde sarmaş dolaş dans ettikleri iddia edilen bir video yayınlanmıştı. Uzun bir süre sonra Akış sessizliğini bozdu ve gerçekleri net bir şekilde açıkladı. İşte, Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış’ın Çağla Şikel ile dans ettikleri iddia edilen o görüntülere dair yaptığı şok eden açıklamanın merak edilen tüm detayları.

Çağla Şikel ile aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Akış dedikodulara son noktayı koydu!

Geçtiğimiz aylarda Zeynep Bastık ile boşandıklarını açıklayarak şimdilerde çok farklı isimlerle anılmaya başlanan Tolga Akış, son olarak magazin gündemine servis edilen bir videoda ünlü sanatçı Edis’in konserinde Çağla Şikel ile samimi şekilde dans ettiği haberleriyle gündeme gelmişti.

Bu konuda sessizliğini bozan Tolga Akış, ‘’O videoda bana benzetilen kişi aslında Tayfun. Ben orada bile değilim, hangover olmuş bir şekilde odada yatıyorum o sırada. Gösterilen yer de Edis’in kulisi değil. Alaçatı’da lüks bir mekan.’’ ifadelerini kullandı.

62e78a28e4bfdd120c7eecd8

Tolga Alkış’ın ifadeleri sosyal medyayı adeta ikiye böldü!

Şimdilerde attığı her adımla olay yaratmayı başaran Tolga Alkış, Çağla Şikel ile dans ettiği iddia edilen o görüntüleri yalanlayınca sosyal medya platformlarını da adeta sallamayı başardı. Bazı kullanıcılar, videodaki isimlerin kesinlikle Çağla Şikel ve Tolga Akış olduklarını iddia ederken bazıları da ünlü ismin açıklamalarında haklı olduğunu ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Çağla Şikel’den gelecek net açıklamaları beklemeye başladı.

62e7bc0486b2472d4876980c

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat