Magazin

Çağlar Ökten’in oğlu Artur’dan Seda Sayan’a ağır sözler! “O benim annem değil”

Çağlar Ökten’in oğlu Artur öyle bir yorum yaptı ki görenlerin ağzı açık kaldı. Gündeme bomba gibi düşen bu açıklama, ortalığı karıştıracak. Peki, o yorumda neler yazıyordu?

Gündemde sık sık adından bahsettiren Çağlar Ökten ve Seda Sayan çifti 24 Nisan’da dünya evine girmişti. Prag’da nikah masasına oturacak olan çift, vize sorunundan kaynaklı Beşiktaş’taki bir otelde nikah masasına oturmuştu. Gündemden düşmeyen çift, sessiz sedasız evlenirken, balayında da Paris’e gitmişti. Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten’in annesi, babası ve oğlu ile bir araya gelen Seda Sayan, sosyal medya hesabından verdikleri pozu paylaşmıştı. Gündeme damgasını vuran o fotoğrafın ardından şimdi de Çağlar Ökten’in oğlu Artur’dan bir açıklama geldi. İşte haberin merak edilen detayları…

Çağlar Ökten’in oğlundan ağır sözler

Sosyal medya hesabında bir takipçisinin yorumunun ardından ağır sözler söyleyen Çağlar Ökten’in oğlu Artur bu yorumla gündemde yerini aldı. Takipçisinin yazdığı; “Sırtın yere gelmez oğlum. Seda annen var!” sözlerinin ardından, Çağlar Ökten’in oğlu Artur, şu yanıtı verdi: “1- Seda benim annem değil, ben ona ‘Abla’ diyorum. 2- Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez, o benim arkamda. Seda abla değil” ifadelerini kullandı.

Gündeme bomba gibi düşen bu yorumun ardından gözler, Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftine çevrildi. Görenlerin ağzını açık bırakan bu yorumun oldukça ağır olduğu düşünüldü. Konuyla ilgili Seda Sayan ve Çağlar Ökten henüz bir açıklama yapmadı.

image 22

Seda Sayan açıklama yapmadı

Çağlar Ökten’in oğlu Artur’un yazdığı yorumun ardından Seda Sayan bir açıklamada bulunmadı. Gündemden düşmeyen çift, bu yorumla birlikte uzun süre konuşuldu. Sosyal medya hesabında sık sık mutluluk pozları paylaşan Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde gelen soruları yanıtladı. Muhabirlere: “Hayatım çok iyi gidiyor, çok mutluyum. Baksanıza gözlerimin içi gülüyor. Eşim bu yaz Kaş’ta tatil yapmamızı istiyor. Onun dediği olacak, baş başa tatil yapacağız” ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamanın ardından Artur’un sözlerini yanıtsız bırakan Seda Sayan’ın tepkisi oldukça merak edildi.

image 21

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat