Dizi / Film

Camdaki Kız dizisini bitiren haber! Burcu Biricik diziden ayrılıyor yerine o isim geliyor ‘’Nalan’ın yerini kimse tutamaz’’

Yayınlandığı haftalarda reyting rekorlarında kimseye şans tanımayan Camdaki Kız dizisi, şimdilerde üçüncü sezona yaklaşırken oyuncu ayrılıklarıyla da izleyicilerini şok etmeyi başarıyordu. Son gelişmelerde Burcu Biricik’in diziden ayrılarak yerine o ünlü ismin geleceği ifade edildi. İşte, ünlü oyuncu Burcu Biricik’in Camdaki Kız dizisine vedasına ve yerine gelecek o genç yıldıza dair merak edilen tüm detaylar.

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımları arasında gösterilen Camdaki Kız, dramatik hikayesinin yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyordu. Özellikle Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’in oyunculuk performansı, herkesten taktir topluyordu.

İlk sezonunda yüksek reyting oranları yakaladıktan sonra ikinci sezonda bu oranları tekrar göremeyen Camdaki Kız dizisinde şimdilerde 3. sezona yaklaşırken radikal kararların alındığı da gündeme gelmişti. Kulislerde konuşulanlara göre bu kararların arasında Burcu Biricik’in diziden ayrılıp yerine başka bir ismin geçeceği de yer alıyor. İşte, Camdaki Kız hayranlarını adeta hüzne boğacak o habere dair merak edilen tüm detaylar.

Burcu Biricik’in yerine Nalan karakterini canlandıracak isim belli oldu!

Camdaki Kız dizisi, geçtiğimiz aylarda sezon finaliyle izleyicilerine geçici bir veda yaparken Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’in soluğu arkadaşı Enes Arıkan ile Kıbrıs’ta aldığı biliniyordu. Daha sonra Maldivler’e giden ünlü ismin tatilini neden bu kadar uzattığı da ortaya çıktı.

Kulislerde konuşulanlara göre Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisinin üçüncü sezonundan itibaren projede yer almayacak ve onun yerine Emanet dizisinin Seher’i Sıla Nalan karakterin canlandıracak. Bu haber, şimdilerde tüm dizi severleri derinden etkilemişken milyonlarca magazin sever, Burcu Biricik tarafından yapılacak net açıklamayı dört gözle beklemeye başladı.

627e10d4a3705a264475576f

Burcu Biricik’in vedası sosyal medyayı adeta sarstı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Burcu Biricik, şimdilerde ayrılık haberleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Bazı kullanıcılar, ünlü ismin yerinin asla doldurulamayacağını ifade ederken bazıları da Sıla Türkoğlu’nun projeye renk katacağı konusunda ısrarcı yorumlarda bulundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Sıla Türkoğlu’nun diziye dahil olup olmayacağını merakla beklemeye başladı.

burcu biricik XUIN

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat