Dizi / Film

Erşan Kuneri’nin 2. sezonu olacak mı? Açıklama geldi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni dizisi Erşan Kuneri ile Netflix platformunda yerini aldı. İlk olarak 2004 yılında G.O.R.A filmde yalnızca birkaç dakika görünen karakter, seneler sonra Arif v 2016’da da karşımıza çıkmıştı. Şimdiyse karakterin solo hikayesini anlatan sekiz bölümlük bir dizi ekranlara geldi.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve aynı zamanda başrolünü üstlendiği Erşan Kuneri dizisi karakterin 70’ler ve 80’lerde geçen maceralarını konu alıyor. Bir yetişkin filmlerinin yapımcısının normal filmler çekmeye başlama mücadelesini anlatan komedi yapımı zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Zafer Algöz, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak eğlenceli karakterleriyle hikayeye eşlik ediyor.

Netflix’in Top 10 listesinde şimdiden ilk sıraya yükselmeyi başaran Erşan Kuneri’nin hayranları dizinin ikinci sezonu için Cem Yılmaz’a meraklı sorular yöneltmeye başladı. Şimdilik hayranlarına doğrudan cevap vermeyen Yılmaz, HaberTürk’te yayınlanan ‘Ne Yapsak?’ programında müjdeli haberi paylaştı.

Erşan Kuneri

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin devamını çekmek istiyor

Dizi ekibinin toplu olarak katıldığı televizyon programında, sunucu projenin devam edip etmeyeceğini Yılmaz’a soruyor. Cem Yılmaz ise şimdilik Netflix şirketiyle bu konuyu görüşmediklerini, izlenme sayılarına göre bu durumun şekilleneceğini dile getiriyor. Öte yandan kendisinin Erşan Kuneri hikayeleri anlatmaya devam etmek istediğini, aklında yeni maceralar olduğunu ifade ediyor.

Dizi oyuncularının bu soruya reaksiyonu ise oldukça pozitif oluyor. Bülent Şakrak ve Uraz Kaygılaroğlu başta olmak üzere diğer yıldızlar da dizinin 2. sezonunda oynamak istediklerini aktarıyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat