Magazin

Cem Yılmaz’la nafaka nedeniyle mahkemelik olmuşlardı! Selen Görgüzel Ahu Yağtu’ya demediğini bırakmadı

2013 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanarak magazin dünyasında bir deprem oluşturan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, şimdilerde nafaka bedeli nedeniyle birbirlerini mahkemeye verdiler. İkilinin nafaka konusundaki hukuk mücadelesi devam ederken ünlü isimlere Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’den de tepki geldi. İşte, Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu arasında bir inatlaşmaya dönüşen nafaka bedeli sorununa dair Selen Görgüzel yaptığı o yorumun merak edilen tüm detayları.

Son yılların en sevilen komedyenleri arasında gösterilen Cem Yılmaz, çalkantılı aşk hayatında yaşadığı farklı olaylalar da gündeme gelmeye devam ediyordu. Geçtiğimiz yıllarda Ahu Yağtu ile evlenen ünlü isim, kısa bir süre sonra eşinden boşandığını açıklamıştı.

İkilinin bu evlilikten Kemal adında bir çocuklarının olduğu biliniyorken şimdilerde ünlü isimler, nafaka konusu nedeniyle mahkemelik oldu. Cem Yılmaz, Ahu Yağtu’ya ödediği nafakanın bedelini düşürürken Yağtu’dan karşı mahkeme hamlesi geldi. İşte, Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun mahkemede biten nafaka tartışması ve Selen Görgüzel’in konuya dair yaptığı çarpıcı açıklamalar.

Ahu Yağtu eski eşi Cem Yılmaz’ı nafaka bedeli nedeniyle mahkemeye verdi!

2012 yılında sevgili ilişkilerini rüya gibi bir düğünle taçlandıran Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, kısa bir süre sonra boşandıklarını açıklamışlardı. Ayrılığın ardından velayeti anneye veren mahkeme, Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal için 10 bin dolarlık nafaka ödemesine karar vermişti.

Ünlü komedyen, boşanmasından sekiz yıl sonra Ahu Yağtu’ya ödediği miktarın azaltılmasını talep edince mahkeme başvuruyu kabul ederek nafakanın 70 bin lira olmasına karar vermişti. Cem Yılmaz tarafından alınan bu karar Ahu Yağtu’yu çok sinirlenmiş ve ünlü isim için karşı mahkeme açmıştı. Şimdilerde ikilinin mahkemelik oldukları biliniyorken olayın asıl seyrine dair yapılacak açıklamalar da merakla beklenmeye başlandı.

p 7335

Selen Görgüzel Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun nafaka nedeniyle mahkemelik olmalarını eleştirdi!

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıldır sürdürdüğü evliliğini 18 Mart 2022 yılında sürpriz bir şekilde noktalayan Selen Görgüzel, şimdilerde eski eşler Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu arasında mahkemeye taşınan nafaka konusunu eleştirdi. Ünlü isim, ‘’Kimse kusura bakmasın, bu durum anneliği ve eş olma hayalini sömürmekten başka bir şey değildir. Evlilik ticareti yapmaya çalışan tüm hemcinslerimi şiddetle kınıyorum.’’ ifadelerini kullandı.

62eb9e75e4bfdd1f48ba2be4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat