Gündem

Çevresinden borç arayanlar, Ziraat Bankası dostun bile yapmayacağı kampanyayı başlattı! İşte beklenen düşük faizli kredi imkanı

2022 yılının bitmesine az bir süre kalırken kredi ürünlerinde faiz oranlarını değiştiren Ziraat Bankası, nakit desteğine ihtiyacı olan tüketiciler için örnek hesaplama tabloları da yayınladı. Tüketiciler bu kredi kampanyasının başvuru detaylarını ve şartlarını merak etti.

Kamu bankalarının önde gelen isimlerinden Ziraat Bankası, nakit desteğine ihtiyacı olan tüketicilere çeşitli kart kampanyaları ve finansman destekleri sunmaya devam ediyor. Son olarak tüketici kredisi ürününün faizlerini güncellediğini duyuran banka, örnek hesaplama tabloları da yayınladı. Peki, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar? Başvuru detayları ve kampanya şartları nasıl? İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kredi ürünü faizlerini güncelledi

2023 yılına az bir süre kala Ziraat Bankası’ndan faizlerini güncellediğine dair bir haber geldi. Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan ihtiyaç kredisi faiz oranlarını açıklayan banka, bu kredi ürününden yararlanmak isteyen tüketiciler için de ürünün örnek hesaplama tablolarını paylaştı. Ziraat Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayınlanan eğitim ve tatil harcamaları ile diğer harcamaların karşılanması adına kullanabilecek olan tüketici kredisi sektörde de dikkat çekti. 

Kredi borcunun 36 aya kadar taksitlendirilebilmesine imkan tanındığı bu tüketici kredisi ürününün detaylarını da açıkladı. 18 yaşın üstünde olan ve bankacılık performansı düşük olmayan tüm tüketicilerin başvuru yapabileceği bu ihtiyaç kredisi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,89 olarak güncellediğini açıklayan Ziraat Bankası, kredi ünün üst limitini de başvuru sahibinin borç ödeme performansına göre belirleyecek.

emekliler mujde emekli maaslarina zam en dusuk emekli maasi 2499 lira oluyor 1280x720 1

Örnek hesaplama tabloları

36 aya kadar taksitlendirmeye imkan tanıyan ve başlangıç faizini yüzde 1,89 olarak güncelleyen banka, 2023 yılına girmeden kredi ürününe ilişkin örnek hesaplama tablolarını da paylaştı. 

Örnek hesaplama tablosu 1;

  • Kredi tutarı; 25 bin TL
  • Vade sayısı; 36 ay
  • Faiz oranı; yüzde 1,99
  • Aylık taksit tutarı; 1.059,28 TL

Örnek hesaplama tablosu 2:

  • Kredi tutarı; 10 bin TL
  • Vade sayısı; 36 ay
  • Faiz oranı; yüzde 1,89
  • Aylık taksit tutarı; 415,53 TL olarak açıklandı.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat