Dizi / Film

Çılgın Bediş’in Banu’su estetikle büyük değişim geçirdi! Lüks hayatıyla gören dudak ısırıyor.

Çılgın Bediş’in Banu’su yaptırdığı estetikler ile büyük değişim geçirdi. Lüks hayatı ile görenlerin ise dudaklarını ısırtıyor. Estetik harikası olan Sonay Aydın’ı şimdilerde görenler tanımıyor.

Bir dönemin unutulmaz dizisi olan Çılgın Bediş’teki Yonca Evcimik’in canlandırmış olduğu Bedii karakterine hayat veren ve dizideki en takın arkadaşlarından Banu karakteri ile hafızalara kazınan Sonay Aydın şimdilerde ne yapıyor? İşte Çılgın Bediş’in Banu’sunun son hali

bediss

Çılgın Bediş’in Banusu görenleri şaşırttı.

Çılgın Bediş’in Banusu Sonay Aydın dizi bitikten sonra İngiltere’ye yerleşt. Yaptırdığı estetik ameliyatı ile bambaşka birine dönüşen Çılgın Bediş’in Banusunun son hali görenleri şaşırtıyor. 90’lı yılların gençlik dizisi olan Çılgın Bediş’te ki saf Banu karakterini canlandırmış olan Sonay Aydın son hali ile beğenileri üzerine çekti. Saç rengini ve burnundan ameliyat olan Banu Aydın sık sık Türkiye’ye dönmek istediğini söylüyor. Sonay Aydın bir takipçisine vermiş olduğu yanıtta “inşallah birkaç yıl içerisinde  Türkiye’ye döneceğim döndükten sonra yeniden de sektöre dönmek istiyorum.” Demişti. İşte merak edenler için Sonay Aydın’ın değişimi.

 

sonayy

Sonay Aydın ne kadar değişmiş dedirtti

Sadece görüntüsü ile değil hayatı da bir anda değişmiş olan ünlü sanatçı Sonay Aydın yaşadığı tüm her şeyi şu şekilde anlattı. “2001 yılında ekran macerası süren gençlik dizisi Çılgın Bediş’teki Banu’yu canlandıran oyuncu, karikatürde olan karaktere birebir benzerliği ve saf tavrı ile dikkatleri çekmişti. Ünlü oyuncu Sonat Aydın Çılgın Bediş’e başlamadan önce oyunculuk kariyerinin nasıl başladığını şöyle anlatıyor. Ortaokul yıllarında tiyatro yaparak oyunculuk hayatı başlamış.  İTÜ’de konservatuar bölümü kazanınca İstanbul’a yerleşmiş ve Yasemin Yalçın’ın tiyatrosuna başvuru yapmış. İlk rolünün ise Yılmaz Erdoğan’ın yazmış olduğu “Kadınlık Bizde Kalsın” oyunu olduğunu dile getirmişti. Kayıtlı olduğu ajansa bir gün Çılgın Bediş için oyuncu arandığı bilgisi geliyor. Seçmelere katılıyor. Dizinin bütün karakterleri bulunmuş sadece Banu karakteri bulunmamıştı ve Sonay Aydın o rolü kaparak oyunculuk hayatının ilk dizisinde oynamaya başlamıştır. Böylelikle kariyer hayatı başlamış olan sanatçı dizi bittikten sonra ise İngiltere’ye gidip orada yaşamaya başlamıştır.

sonay

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat