Gündem

Çılgın Dondurmacının eşini gören şok oluyor! Klibinde bile oynamış, videodaki kızlardan daha güzel

Çılgın Dondurmacının eşi güzelliği ile kendisine hayran bıraktı. Görenlerin ağzını açık bırakan eşi, gündemde yerini aldı. Çılgın Dondurmacının eşini görenler düşüncelerini belirtmeden geçemediler.

Gündemde sık sık adından bahsettiren Çılgın Dondurmacı, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada da ortalığı sallamaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarında paylaştığı dans videolarıyla fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı lakaplı Mehmet Dinç, hız kesmeden paylaşımlarına devam ediyor. Gündemde sık sık eleştirilerin hedefinde kalan Mehmet Dinç’in hayatı da oldukça merak edildi. İşte haberin merak edilen detayları…

Mehmet Dinç’in hayatı merak edildi

Sosyal medya hesabında kendine özgü dans videolarıyla ününe ün katan Çılgın Dondurmacı, adını bu dans şovlarıyla geniş kitlelere duyurdu. Dükkanına gelen müşterileriyle birlikte dans eden Çılgın Dondurmacı, bir fenomen haline gelirken, hayatı da oldukça merak edildi. Asıl adı Mehmet Dinç olan Çılgın Dondurmacı, 1982 yılında dünyaya geldi. Kahramanmaraş Dondurmacısı olarak iş hayatına devam eden Çılgın Dondurmacı, sosyal medya platformlarında en çok izlenen kişiler arasına girdi.

16 yaşında inşaatlarda çalışmaya başlayan Mehmet Dinç’in genç yaşlardan itibaren dansa meraklı olduğu söyleniyor. Antalya’da dondurma dükkanı olan Mehmet Dinç, bu dans merakını ortaya çıkardı ve müşterileriyle birlikte dans etmeye başladı. Dans videolarıyla geniş bir kitleye ulaşan Mehmet Dinç’in; Tiktok uygulamasında 17.1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

image 55

Mehmet Dinç’in eşi gündeme damgasını vurdu

Sosyal medya platformlarında toplamda 22.11 milyon takipçiye ulaşan Mehmet Dinç’in hayatı ve evli olup olmadığı da oldukça merak edildi. Aslen Hatay Antakya’lıdır. Küçük yaşlardan itibaren dansa meraklı olan Çılgın Dondurmacı, bu hayalini sosyal medya platformunda gerçekleştirdi. Dükkanına gelen müşterileriyle dans edip, kaydeden Mehmet Dinç, adeta ününe ün kattı. Mehmet Dinç, hakkında merak edilen konulardan biri de evli olup olmadığı konusudur. Bu konuda henüz net bir bilgi olmasa da klibinde oynayan bir kadının eşi olduğu iddia ediliyor. Görenlerin ağzını açık bırakan eşinin güzelliği adeta gündeme damgasını vurdu. Mehmet Dinç, eşinin olup olmadığı hakkında bir açıklama yapmadı.

image 56

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat