Gündem

Çılgın dondurmacının kapalı müşterisi öyle bir dans etti ki sallamadık yeri kalmadı “bende dondurmacı olacağım”

Çılgın Dondurmacı son paylaşımıyla sosyal medya gündemini birbirine kattı. Dükkanına gelen müşterisi ve dondurmacı sert tepkilerin hedefinde kaldılar. Ağır eleştirilere rağmen videosunu kaldırmadı.

Bir sosyal medya platformunda dondurma dükkanında yaptığı dans şovlarıyla fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı, yine ağır eleştirilere maruz kaldı. Gündemde sık sık tepkilerin hedefinde olan Çılgın Dondurmacı, yine dans videosuyla ortalığı birbirine kattı. Dükkanına gelen kadın müşterisiyle dans eden Çılgın Dondurmacı, ağır eleştirilere rağmen videosunu kaldırmadı. Dans videosunu görenler yorum yapmadan geçemediler. İşte haberin merak edilen detayları…

Dans şovu ortalığı birbirine kattı

Sosyal medya hesabında sık sık dans videoları yayınlayan Çılgın Dondurmacı, adeta “Kalbimsin” adlı şarkısıyla hafızalara kazındı. Dondurma dükkanında çektiği dans videolarıyla adını geniş kitlelere duyuran dondurmacı, gelen müşterilerini de dansına ortak ediyor. Son videosundaki kapalı kadınla dans eden dondurmacı, eleştirilerin de hedefinde kaldı. Gündemde sık sık dans videolarıyla tepkileri üzerine çeken Çılgın Dondurmacı, bu eleştirilere aldırmadan paylaşım yapmaya devam ediyor.

Son videosunda dondurma dükkanına gelen bir kadınla dans eden Çılgın Dondurmacı, bu anları kaydetti. Dans esnasında da birçok kişi dondurmacı ile kadının dans şovunu izlediler. Görenlerin tepki vermeden geçemediği bu dans videosuna binlerce eleştiri ve yorum geldi. Yorumlar arasında; “Bu nasıl bir dans yeter artık”, “Siz çok abarttınız”, “Allah hidayet versin”, “Yanlışlıkla kapanmış”, “Bir şunlara dur desin” yorumları bulunuyordu. Kısa süre içinde gündemde yerini alan bu dans videosuna tepkiler de çığ gibi büyüdü.

@cilgindondurmaci_

♬ orijinal ses – Çılgın Dondurmacı

Tepkiler gecikmedi

Dondurma dükkanında kendine özgü dans hareketleriyle tanınan Çılgın Dondurmacı, sık sık dans videolarıyla gündemde yerini aldı. Paylaşımı görenler tepkilerini de yorum yaparak gösterdiler. Çığ gibi büyüyen tepkilerin ardından Çılgın Dondurmacı, dans videosunu kaldırmadı. Gündemde sık sık eleştirilerin hedefinde kalan Çılgın Dondurmacı, adeta bu eleştirilere kulaklarını kapatıyor. Gelen yorumların arasında; “Yakında sayfanın kapanmasına az kaldı”, “Bu kadar da olmaz” yorumları bulunuyordu. Tepkilerin ardından dans videosu uzun süre gündemde kaldı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat